.......zato tebe sa stalo..... znásilnili ti - mozog!! ...hehe
.......zato tebe sa stalo..... znásilnili ti - mozog!! ...hehe
.....najlepšie - sekjuritidocentúru!!? ...hehehehe
...."Došlo Whatsappem. Pokud to není pravda, tak sorryjako.".....https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.3…
...očkovanie - na 1. mieste ....hehe
..... vyhodené peniaze v zmysle toho nešťastného kvóra!! ....pretože voľby do európskej snobárne sú platné, ak keď sa ich zúčastní - 50 voličov!!?? Ale dôležitejšie referendum - vo Švajci ho majú každý mesiac - nie je platné pri účasti 50tich% voličov ??!! .....nechceli sme tu náhodou onehdá mať - Švajčiarsko??! ....!!
.... presne tak! ... posledného pol roka sú títo dvaja "kikimóri" už na jednej mentálnej úrovni!!? .... hehe
..... to pasuje! ....nech sa len - boja! ...majú sa začo a - prečo!! .....hehe
.....šmárjajózef!.....Andrej Putinovič Otomtom sa hrabe- späť.....hehe
....hehehe ......https://a-static.projektn.sk/2016/04/3.3.12.…
..... príplatky budú, ale na iných flekoch! ....
...no pravdááááá!! ....jasne bolo povedané napísané: ...čím menšia spotreba, tým vyššie platby!! .... hehe
3
....to pasuje! ... to je - nácvik - pred "konečným riešením" energetickej situácie pracujúcich platiacich slovákov??! ...hehe
..... chúďa Čepček!....vo "vnútri" jeho horúcej kresťanskej duše sa mu bijú vyháňači diabla s kuriakom a záborskou dokopy !!!?? ..... a tie pocity, ktoré tento "cytlyvý" poslanec zdieľa so znásilnenými ženami - tak to sú tie "zmiešané" pocity - žeby nejakej inakosti??!! ....no ktovie, či pán poslanec nebude doroka - preoperovaný....hehehe
....v "onlajn dobe" sa podľa ministra máme správať
- onlajn.....lenže v tejto extra modernej dobe a 34 rokov po revolúcii nemôžeme cestovať - lebo bariéry .....a prečo ma ten rýchlik na Vrútkach
nepočkal, veď dopravca "len vynechal" spoj na regionálnej trati podľa - taktového grafikonu
Odporúčame