.... v našom malom milom absurdistane pomaly a isto spejeme do čias "Čenkovej detí" !!? .... hehe
.... v našom malom milom absurdistane pomaly a isto spejeme do čias "Čenkovej detí" !!? .... hehe
....PCHE, trochári!! .... nejaké "svetielka" majú riešiť tento nehorázny magľajz .....hehe
...šak, na to tu máme - teba - drahá Melana!! ....pre Babiša - len teba! ...hehehehehe
.... Zeman je už dááávno - pasé!! ....hehe
...sa uvoľni! .... ten naškrobený golier ťa uškrtí .....hehe
..... ja dúfam, že zgegol!! .... !
....to je na prvú cenu nekonečných absurdností v tomto štáte! ....hehe
....a preto - Varínčania, hanbite sa!! ...česť výnimkám! .... !!
....nielen na myjavských kopaniciach ..... Na poliach sa stavajú logistické opachy, automobilky, parkoviská či rodinné domy .... ktovie, čo budeme o pár rokov - papkať ??! ....hehe
......s "našimi ľuďmi" na večné veky a nikdy inak!!?....hehe
.....to pasuje!....hlavne že platy za ničnerobenie v nrsr nie sú ohrozené plus milióny chechtákov politickým stranám ..... nehoráznosti či absurdity napokračovanie - 34tý rok v tomto "demokratickom" onom .....hehe
.... nuda v tom našom zákonodarstve!!? .... voľačo o - trúdoch či potratoch - nie je naprograme??! ....kozelová pročko čepček zMizík!! .....nič??! ....hehe
.....včera bolo neskoro!!....hehe
......salamandrahandrasandraklub plus čepčekkompany sú zrejme - vo vytržení...... hehe
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Odporúčame