....samozrejme, Hřebejk = záruka kvality! .... !!
....samozrejme, Hřebejk = záruka kvality! .... !!
..... neexistuje! ...úradhodnotyzapeniaze to takto vyhodnotil - a basta!! ....dotyční byrokrati vlakom ani busom - nejazdia ..... matovič aspol. - detto ....hehe
....nášak, trháme v priamom prenose, ňe??! ....hehe
.....presne tak je to aj u nás! ..... a potom sa prídu opýtať, čo znamená označenie na etikete lacného medu - "zmes medov z EÚ a mimo EÚ" ..... :-/
....to nie je zelená! ....to je hnedá - hnilobná ....hehe
....ano, aj v časopise FĽAK o tom písali .....hehe.......https://www.distribuciacasopisov.sk/wp-conte…
....sekjuritidocentjudrfiko ani nevie, čí je!!? .....hehe
....taký - má papiere v onom!....hehe
.....pán docent opäť perlia!!? ....hehe
.....absolútne bingo!! ...!
...."putin umiera"??! ..... už pred 20timi rokmi bolo neskoro .....!!
..... MUDR Chocholoušek sa stále nevyjadril??! ....hehe
.....chúďa! ....viditeľne vynecháva dávky!? ...tu pomôže len doktor Chocholoušek....hehe
....neboj nič! ....doktori sú machri, tí ťa ztoho - dostanú!!? .....hehe
..... ticho ticho! .....uši si vyšpricuj!? .....hehe
.....hehehe....ešte aj tá mínus jednotka "oceňuje" tú - capinu ..... to sa ako dá ??! .....
....napr, aj za mečiarovskú "prichmatizáciu" či zrušenie kupónovej privatizácie atď. .....
Odporúčame