....no neexistuje!! Na Slovensku predsa dááávno panuje blahobyt ála "ficojadro", hehe .... :-/
....no neexistuje!! Na Slovensku predsa dááávno panuje blahobyt ála "ficojadro", hehe .... :-/
..... treba ti postaviť nové - dlhšie vedenie ??! hehe ....
..... ná šak, za euráče aj kadečo inšô, nielen - pokľaknúť !!? hehe .....:-p
..... prezidentka sa vyjadrila, že vláda by mala "osobitne" komunikovať situáciu okolo kovidu !? Ale veď pán priemer komunikujú situáciu osobitne - takmer ako asolvent osobitnej školy !!?? hehe ..... :-(
..... niéééé, juh nebude .....! Celé Slovensko bude - apendixom, hehe :-(
...... kúrňa, múdry si jak - radio ! hehe ....:-(
..... hniloby fašúňske sa na proces pripravili vcelku príznačne - na spôsob zMizíka, hehe ..... :-/
..... pánčatá si vraj znižujú 5tisícové platy na hodnotu priemernej mzdy a z ostatkom sa idú deliť s postihnutými pandémiou, hehe ...... :-/
..... ale chúdence! Tak oni sa - vystrašili ?! Ale akosi už "po fúnuse" !!? ..... :-(
.....žyví zajačyka ...... hehehehe
..... fuj, takto ohovárať poprednú ficofachmanku, hehe .....
..... absolútne bingo!!!
..... šak, nech ich - oplotia - ako oňehdá osadníkov, hehe ..... :-/
..... sľúbené chechtáky?! Tak tie fasujú laureáti štátnych vyznamenaní, v čase korony tak - prepotrebných, hehe .... :-/
..... Oravci majú koronu vpaži ! hehe.... Spoliehajú sa na županku- tá sa minule chválila vynovenými nemocnicami a tak prípadné návaly koviďákov zvládnu ľavou zadnou ..... :-/ https://dennikn.sk/2076186/najviac-zamorena-…
.... načim by bolo nejakú fajnú žranicu na Karlovom moste - usporiadať !? hehe ..... :-(
Odporúčame