..... kchi kchi .....
..... šak, nech ich - oplotia - ako oňehdá osadníkov, hehe ..... :-/
..... sľúbené chechtáky?! Tak tie fasujú laureáti štátnych vyznamenaní, v čase korony tak - prepotrebných, hehe .... :-/
..... Oravci majú koronu vpaži ! hehe.... Spoliehajú sa na županku- tá sa minule chválila vynovenými nemocnicami a tak prípadné návaly koviďákov zvládnu ľavou zadnou ..... :-/ https://dennikn.sk/2076186/najviac-zamorena-…
.... načim by bolo nejakú fajnú žranicu na Karlovom moste - usporiadať !? hehe ..... :-(
....neboj nič, priemerko, zanedlho sa ukáže, koľko - Foraikov, Kostkov, Paškovcov či kadejaké tetky Anky si chováte na prsiach, hehe ..... :-/
++++++++++++++++++++++++++++
....och, ty môj - vasiliso premúdry, hehe ...... :-D
..... tak - stovky ľudí ..... A pán priemer o tom - vedia ?! Lebo predpovedali "ťažké dni", hehe..... Asi mysleli tieto - GLOBSECové ...... :-p
..... chúďa premiér! Toto isté hovoril aj včera - predvčerom - minulý týždeň ??!! hehe
...áááá, ďalší ingenier na slobode ..... Taký - vhodný do parlamentu, hehehe ...... :-/
..... hovorí "starý uj" zo "spojených nádorov"!?? hehe .....
.... matematika prevažne vážne ! hehehe ..... :-(
....týpek" ukradol čokoládu za tučný bakšiš od - maznákov, hehe ..... :-/
....pánčatám niekto kladie odpor ich svojvôli ! Čo mi to len - pripomína ??! .....
....pán minister, načo ste vy vôbec - minister ??!! hehe ....... :-(
..... "abnormálny", to je extra zhovievavé slovo pre Plagiho .....
...... voľáko ten detox - nezvláda, hehe ..... :-p
.... ale no fuj - takto mrzko sa majú k sebe .... Premierko by mali oprášiť svoje osvedčené plagátiky a grafy a došlo by im, že ešte pred rokom by sa TAKTO na margo takéhoto problému - navyjadrili !? .... :-/
Odporúčame