....kchi kchi - v Čiernej Hore tiež vdychoval "oksit mazurečitý" .... :-D
....kchi kchi - v Čiernej Hore tiež vdychoval "oksit mazurečitý" .... :-D
....si ju tiež "hýčkal", čoo ?! Spolu s Maznákom, hehe .... :-p
https://www.tvnoviny.sk/domace/2006462_naria… ..... majú koronu vpaži, ale ak by náhodou hrozila talianska anabáza, budú hromadne nadávať na - zdravotníctvo a vládu .... :-(
..... Maškara hajde späť - do karantény, hehe .....
....stačí si prečítať hociktorý text Jána Kuciaka, aby človek pochopil, že v zuboch ho mali - stovky ďalších - kičúr, maznákov či nepolitických mafiánov, hehe .... :-(
....jáááj, zato sa maškara žužová po celý čas tak - potuteľne uškierala, hehe ...:-/
.... chechtáky išli ta - laureátom cien JMHurbana, ktoré vyfásli od precedu nrsr .... :-p "Držiteľ ceny dostane aj finančnú odmenu vo výške 25-násobku priemernej nominálnej mesačnej mzdy zamestnanca v hospodárstve SR zverejnenej štatistickým úradom za predchádzajúci rok zaokrúhlený nahor na celé euro." - kdeže tlmočníkom !?? hehe ..... :-(
....podľa tejto tvojej reakcie tvoj výraz "odpad spoločnosti" pasuje na teba, pretože vjednomkuse každodenne urážaš a ponižuješ vo svojich príspevkoch prezidentku - ako ženu !? ....
....zMizikovci predsa nemôžu dýchať vlastný "oksit".... hehe
..... áno, aj za projektom "deltoid".... hehehehe
..... filozofický traktát zamilovaného ferra na tému "milovanej SR a jej ústavy", kchikchi ..... :-O
.... si môžeme rovno aj hrášok o stenu - pohádzať, hehe ..... :-(
.... vyzerá takmer ako - Guspi, čo otvára cudzie - listy, hehe ..... :-D
..... fajňéé, bavkajú sa, bavkajú !?? hehe .... :-/
....ná šak, to bola len - predvolebná kampaň !!? hehe ....
..... nebude to bohviečo, pretože ľudstvo žije život - po nás potopa ! .... :-(
Odporúčame