....tak fajn! Už aj tak dlhé čakacie doby sa môžu ešte - predĺžiť - veď zisk poisťovní je prednejší ..... :-p
....tak fajn! Už aj tak dlhé čakacie doby sa môžu ešte - predĺžiť - veď zisk poisťovní je prednejší ..... :-p
....zaujímavé! A pre repatriantov po 14dňovej karanténe nieto - testov !!? ... :-/
..... chúďa, tisíce príspevkov od rána - kto by ti veril, že nemáš "somkr a e oči", hehe .... :-p
.... ten úradnícky ústav snobov v Bruseli treba v dohľadnej dobe - rozpustiť .....
.... kúrňa, Ficojadro zase - mešká, hehe .... :-p
.... to je slovo "do bitky" !? hehe .... :-/
.... vidíš "na vlastné krvavé oči" ?! hehe .... :-/
....napísal "hovnomet" blaha, hahaha .... :-/
....oni sú doma - kjúklaxkuxoklanchrcho - banda kukuričných chrchlavých - ako z toho hororu, hehe .... :-/
.... pán bývalý priemer už nemá ochranku! Pozor na neho !!? hehe ..... :-(
....kúrňa, zase tuhý "kresťan" debatuje, hehe .... :-p
... kúrňa, SMERobanda zase - nestíha ! hehe .... :-/
..... komu niet rady, tomu niet - pomoci!! https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/547096-… ....... :-/
..... 13. dôchodky budú nastopro! Ficojadro aspol. sľúbili ! Keď dajú dokopy všetky zlodejinky - paškoviny foraikoviny, ankoviny, kostkoviny, tomanoviny, počiatkoviny. kompoviny, cétéčkoviny, váhostavoviny, bodoroviny, judroviny, ochrankoviny a neviemešteaké sifónoviny atď. atď. - ešte bude nazvyš !!? hehe .... :-/
.... chuderka devana, nemá rúško, nemá na rúško, pošleme jej rúško - asi dúhové, aby si devana užila trošku farieb vo svojom - čiernobielom živote, hehe ... :-p
Odporúčame