....bububu! .... :-p
..... "mulačágovi" môžu aj - rohom trúbiť! hehe .... :-/
....akože nevieš, ako na tom sme ?! No presne tak, že nová vláda musí najprv zháňať chcechtáky, lebo zločinci pelle a saková nechali - vykradnuté, hehe .... :https://external-vie1-1.xx.fbcdn.net/safe_im…
..... nová garnitúra si hádam nenechá ujsť takúto "fajnú" príležitosť na zrušenie kadejakých populistických nezmyslov !? .... :-/
.... a čítača súkromnej korešpondencie Guspana už - vypoklonkovali ??! hehe .... :-/
.... áno, ale v prípade bezinfekčnosti najprv si to pekne odmakať v teréne - tam kde treba .... :-/
....Trumpeta sa už z prvotného pokakania spamätal, rodinku a príslušné pánčatá zabezpečil a na ostatných sa vykašľať ! Hajde do roboty - pre blaho všetkých "trampov" na svete, hehe .... :-/
... no vida, ako rýchlo si prišiel nato, že všetci sme - zlodeji, hehe .... :-p
.... nepošlú!! Koroňáci usúdili, že SMERácka servilnosť ála zdravotnícka "pomoc" bola - mizerná, hehehe ..... :-(
....ako vidno, tebe už "ekonomiku a psychiku" zabezpečil niekto iný a karanténu radšej neopúšťaj ani v prípade lepších časov, hehe .... :-P :-/
.... "Tak mu tie rúška prepáč, ... " hehehe.... Reakcia ignoranta ála Saková aspol. ..... :-(
.... pre veľký úspech zas a znova - judrácke hrátky slovenské, hehe .... :-p
Odporúčame