...kchi kchi ....
....šak na tom obrázku je Vladimir Iľjič - Gajdoš, hehe .... :-D
.... neuveriteľné v tomto štáte! Pred chvíľou v rozhlase Pelle švitoril presný opak, hehe .... :-/
...on musí! Je na tom - závislý, chúďa nenávistné, nemusia mu za to ani - platiť, hehe .... :-/
.... šmárjajózef, Droba má extraružové okuliare!? .... len kým nenastane cirkus ála Radičová .... :-/
...."Izraelský úd " hehe .... :-/
...plus ochranku len tak mírnix dírnix - tiež z verejného, hehe .... :-/
....a pre veľký úspech "šašov", x-tý v poradí - Vasiliso Premúdry Šaššo ferro , hehe .... :-p
...pán exprezident je taký istý vtáčik ako pán expriemer - buď flek najvyšší, alebo - obštrukcie ..... :-/
...pani riaditeľka odkukala móresy od politikov, hehe .... Peniažky z verejného už odfeľala bohvie kam a keď ju aj odvolajú, už ich nikto nikdy škole - nevráti .... Na Slovensku je to tak, že nik nie je - zodpovedný .... :-/
....šmárjajózef! Až teraz pochopil, Plagi ich v tej snsrande "odborne hrdo a slušne" načisto zmagoril, hehe .... :-/
.... nielen v Bratislave .... Aj na severe najstrednejšieho Slovenska, hehe .... :-/
.... ach jaj! Tie tajničky ti nejdú a nejdú, hehe .... :-p
.... primitívne výhovorky voccu ála - zMizík , hehe .... :-p
.... sa teším na tú "náležitú empatiu" VšZP, hehe .... Veď len schválenie biologickej liečby už indikovanej extra špecialistom im trvá - 2 mesiace ..... :-(
.... "alternatívne fakty" nádejnej vlády už lietajú ľuftom, hehe .... :-p
...pán dosluhujúci priemer zabudol, aký "divný klub" ála maznáci + falošní judráci + zlodeji a klamári práve - končí ??! A zabudla som na Plagiho alias GNS, hehe ..... :-p
.... fašúnik už rozdal všetkým v sieni - tablety??! hehe .... :-/
.... vraj - v dobrej viere", kchi kchi .... :-/
....strana SMER si - musí nárokovať ! Blaha bude podpreceda ako lusk, hehe .... :-/
Odporúčame