....načo konanie?! Tohto ctihodného- prepytujem - prokurátora, treba len vystaviť v klietke niekde na námestí, aby sme sa kukli na vyžierača verejných chechtákov, hehe ..... :-/
....načo konanie?! Tohto ctihodného- prepytujem - prokurátora, treba len vystaviť v klietke niekde na námestí, aby sme sa kukli na vyžierača verejných chechtákov, hehe ..... :-/
.... v Británii, v USA ?!! Neexistuje .... Veď to sú krajiny s neobmedzenými možnosťami, hehe .... A potom - Trumpeta predsa nebude investovať do niečoho, z čoho nie je - biznis !? On "o tom" len sem tam niečo v médiách - započuje .... :-/
.... iba" 80-tisíc obetí - obrovský Trapkov úspech ! Nebyť jeho zázračných opatrení, obetí by bolo násobne viac - sa práve vyjadrili pánko američan, hehe .... :-/
.... kúrňa, všetok magľajz pre ľudí či pre faunu prichádza vždy - z Číny, resp. z Ázie ..... :-/
....vlaky sa vracajú do normálu.... To znamená, že na trati Zvolen - Vrútky opäť budú jazdiť staré rozhegané smradľavé retro súpravy, hehe .... :-/
..... "prísne pravidlá" - na Slovensku ?!! .... kchi kchi .... na Slovensku ostáva všetko po starom, čiže - peniaze od štátu "na Široký spôsob " .... Kto má veľa, dostane ešte viac ! .... :-/
++++++++++++++++++++++++
...neskoro, Pelle, neskoróó! Prachaté pánčatá prvé stáli v rade na štátnu podporu - pár hodín po vypuknutí koronakrízy, hehe .... :-p
....Pelle "pod rúškom" vidiny maznáckeho precedníctva robí precedovi takéto - oné, hehe .... :-O
..... v rozhlase práve vraveli, že lekári žiadajú navýšiť platby za pacientov - všetkých .... Tým, ktorých neošetria, budú zrejme vyplácať - neošetrovné, hehehehe ..... :-p
....ctihodný sudca Mamojka - typický maznácky ksicht, hehe .... :-/
.... ná šak, máme tu bežných podnikateľov - tí musia dodržiavať karanténne pravidlá a - privilegovaných kapitalistov - tak tí zarábajú akoby sa nechumelilo a ešte aj prví stáli nastúpení na štátnu podporu kvôli korone, hehe .... Na Slovensku je to tak .... Investigatívci by už mali začať pracovať !! .... :-/
....je čudné, že vôbec nastal taký "dramatický dovoz" ochranných pomôcok DO Číny, keď oni sami vyrábajú a vyvážajú všetky možné aj nemožné rárohy do sveta !!? Leda že by sa samotným číňanom bridili ich vlastné - šmejdy, hehe ..... :-/
... myslíš napr. "zametanie" apod. v aktuálne vysoko infekčných oddeleniach nemocníc .... :-/
.... si čo dovolil ?! Srandista Pelle, hehe ....
.... "ministerstvo životného prostredia schváli ťažbu ropy" ..... MŽP v tejto republike je zločinecká organizácia, plus ešte k tomu živená z verejných bakšišov ..... :-/
Odporúčame