.....nie je to pravda! Väčšinu ľudí pracujúcich von poslali späť na Slovensko úrady dotyčných krajín zo známych dôvodov !! ... :-/
.....nie je to pravda! Väčšinu ľudí pracujúcich von poslali späť na Slovensko úrady dotyčných krajín zo známych dôvodov !! ... :-/
.... Pelle aspol. si nastopro váži náročnú prácu lekárov všetkého nemocničného personálu, záchranárov či laborantov a navrhne im platy hodné takéhoto výnimočného stavu !? Aspoň - takéto : https://domov.sme.sk/c/22316077/poslanci-odi… ..... hehehe .... :-/
.... vrámci servilnosti pohlavárov SMERu k čínskym vladárom by mali ešte stihnúť vypraviť nejaké lietadlo s "humanitárnym" nákladom, hehe .... :-/
.... a - Ćíňania - si zabudla, hehe .... :-/
.... preto sa ten fičúr kočner vždy tak - potuteľne uškiera na pojednávaniach, hehe .... Škodil predtým, škodí naďalej .... :-/
....konečne sa tu začne niečo diať a pizda saková sa môže ísť bavkať na "krízový štáb" do materskej škôlky, hehe .... :-/
..... ámen a kolomaž, dobrý "ľuď", hehehe .... :-p
.... šak ty si priam hermeticky izolovaný v tom sude s kovaním, hehe ....
..."keď tie vlasy neposlúchajú a neudrží ich po kope ani hlasná nadávka. Vždy vtedy keď šteklia za ušami, alebo......................holohlavý." - poetika jak sviňa, hehe .....
.... hyena Saková aspol. alias krízový štáb "prísne opatrenia" vykonali už - dávno !??? hehe .... https://www.branik.info/post/pravda-o-tom-pr… .... :-/ :-(
..... prečo mu tú - mailovú správu - neverím ??! hehe .... :-/
.... na politiku - akúkoľvek - sa SMERáci vôbec nemusia "chystať"!? Ich spôsob politiky - postaviť sa pred mikrofóny a vyhovárať sa - tak to dokážu aj malé deti, hehe .... https://dennikn.sk/minuta/1795303/?fbclid=Iw…
.... ná šak - nórmalka, na Slovensku sa dôležité veci dejú - po fúnuse !? A keď, tak si to zlízne Radičová, hehe .... :-P :-/
.... kúrňa, veď ty si nič nemusíš - predstavovať, hehe ... Hysterčíš tu priam - ukážkovo !? ... :-P
Odporúčame