.... je lauter jedno, kto tu bude premierom! Slobodné voľby sú v tejto krajine na milú kedveš, keďže už 30 rokov tu strašia samí - diletanti, hehe .... :-/
.... je lauter jedno, kto tu bude premierom! Slobodné voľby sú v tejto krajine na milú kedveš, keďže už 30 rokov tu strašia samí - diletanti, hehe .... :-/
....tento maznácky ksicht je "zrada" sám osebe, hehe .... :-p
.... Pelle - hrdina našich čias !? hehehe .... :-p
.... hlavný Maznák sa ukľudňuje osočovaním, ale ako vidno, veľmi mu to - nepomáha, hehe..... :-/
.... spolu s Plagim Otomtomom - by to bola bomba, hehe .... :-D
.... hnedá hniloba - neboj nič, už sa tu nebudeš dlho rozdrapovať, hehe ..... https://cdn.webnoviny.sk/sites/32/2011/10/vr…
.... okresný brloh treba zachlopiť a zriadiť úplne nový - od základov, hehe ... :-/
... neexistuje!! Istoty a sociálpakle ficojadra - nepustia, hehe .... :-/
... maznáci a ich predchodcovia už 30 rokov pracujúcim tvrdia, že si majú užívať slobodu a nestarať sa, kam miznú ich - dane .... hehe
....ale kdeže - odborník na ústavné právo ?!! Erik Tomáš - múdry jak radio - je nad všetkými odborníkmi najmúdrejší fiškus, hehe ... :-p
....veď je to lauter jedno .... Celý ten cirkus je len SMERácka kortešačka - za verejné chechtáky ! MDŽáčky sú priam nadšené a je úplne jedno, či tie dôchodky dostanú, hehe .... :-p
... veru - majú majú ! Všetko naňho - majú! Ficovi sa dokonale vrátila jeho "Radičovská" anabáza.... A presne podľa tohto jeho "návodu" pán bývalý priemer je zodpovedný za všetky zlodejinky, maznákovinky, ba aj za neúčasť jeho poslancov na predvolebnom supersociálnom cirkuse, hehehe .... :-/
....žasnem nad tvojou naivitou! https://www.teraz.sk/slovensko/zmeny-v-staro… ....a mnoho mnoho ďalších SMERáckych "sociálností", ktoré - nestihli, hehe ..... :-/
....žasnem nad tvojou naivitou! https://www.teraz.sk/slovensko/zmeny-v-staro… ....a mnoho mnoho ďalších SMERáckych "sociálností", ktoré - nestihli, hehe ..... :-/
..."čoro" na Slovensku práve vrcholí - maznácke miliardové "čóro" a po nich len - potopa, hehe .... :-/
.... na Slovensku malina! "Vyrobí sa" ďalšia župa, ďalšia SADka, ktoré sa budú navzájom poslúchať - samozrejme za verejné chechtáky .... :-/
Odporúčame