...SNS PLAGI sebránka ! hehe ... :-p
...SNS PLAGI sebránka ! hehe ... :-p
.... trápne, primitívne, priam - socáčske - habkanie dvoch "kozliatok", vraj odhodlaných bojovať s vlkmi !? hehe .... :-/
..... a čože? Daňové prázdninky sa pominuli ??! ... :-/
... ajeje, ľajda Matečná spravila bububu! Producenti sú už naisto - pokakaní, hehe .... :-/
... len si pozúr, mojko ... :-p
.... no a čo ! Aj - orgániky - treba, občas, hehe ... :-/
... och, nevieš kam z konopí, tak sa hrajkáš - o slovíčka ! ....
... lebo ty si z tých, ktorí si - obete komunizmu - ani len nepripúšťajú, nieto ešte aby o nich - vedeli ?! ... :-/
.... no ktovie, možno podľa príkladu Biľakových rodákov z východu , mu v rodnej obci možno tiež postavia - pamätník !?........ VIĎ. : Oficiálna internetová stránka obce
Zomrel náš rodák Peter Colotka
Upravené: 21. apríl 2019
prof. JUDr. Peter Colotka, CSc (* 10. 1. 1925, Sedliacka Dubová – † 20. 4. 2019, Bratislava)
R.I.P. Odišiel skvelý človek. Profesionál, ktorý mal významný podiel na rozvoj Slovenska v oblasti priemyslu, poľnohospodárstva i kultúry. Mal vysoké morálne zásady, ktorých sa držal celý život.
Vždy sa zaujímal o svojich rodákov. Rád čítal naše noviny Žiar a pri každej príležitosti, pri každej komunikácii dal pozdravovať rodákov. Stihol ešte poslať pozdrav aj k tejto Veľkej noci, ale zomrel na Veľký piatok.
Naši spoluobčania, tí čo ho poznali i tí mladí, ktorí si možno zistia o ňom informácie po oznámení o jeho úmrtí môžu na neho spomínať s úctou.
Stručnú, informáciu o ňom si môžeme prečítať na Wikipédii https://sk.wikipedia.org/wiki/Peter_Colotka
.... aj ja som naposlednú chvíľu zistila, že mi chýbajú a tak som si len tak od pokladne vypýtala vajcia a predavačka dotrepala - 30, že iné iné balenia nemajú - 30 farebných KINDERiek .... :-D :-) :-O
.... treba, trebááá! Nejakých fajných mafiózov Maznáckeho typu, hehe .... :-/
... SMER by sa mal - ohradiť - ale už načisto ! Nejaká fajná OHRADA aj s ostnatým drôtom by bola namieste, hehe ... :-/
.... prečo krutý ?! Také - MDŽáčky pod ten názov plne spadajú .... :-/
.... tak takto sa to robí v tom - európskom /fico/jadre !? Je to proste blahobyt našej slávnej - balíčkovej - socdem partió, hehe ... :-p
... " UŽ je v Rači " ??! ... to je priam vesmírny úspech 30 rokov po nežnej, hehe .... Panstvo bude nastopro fasovať nejaké - mimoriadne bakšiše - pri tomto extra výkone ... :-/
.... diletanti z - s.r.o.PlagiOtomtoms - sa nafukujú do nedoziernych rozmerov a hlú... holubičia koalíció len čumí ako puk ... :-p :-/
..... fraška na frašku ... Zrejme treba nejaké - odmrazenie ďalších bakšišov - aby prestali šaškovať a začali robiť pre ľudí ....
.... v pevnej jednote socdem. frašky a MDŽáčiek .... :D
Odporúčame