.... toto polícia nevyrieši ! Toto - a ešte kadečo inšô - treba len hnať zasr...ou metlou kadeľahšie, samozrejme s holou - bez našich chechtákov !! Ale to slováci - nevedia ..... :-/
.... toto polícia nevyrieši ! Toto - a ešte kadečo inšô - treba len hnať zasr...ou metlou kadeľahšie, samozrejme s holou - bez našich chechtákov !! Ale to slováci - nevedia ..... :-/
...tak, tak, len sa pekne - v mieri treba pokonať ! hehe .... :-/
... ďalší Maznák do zbierky, hehe ... :-/
.... a presne týchto právnych argumentov sa chytí nejaký šikovný Ha-ra-bur-din a - a Kotleby sú - nakoni ... Neschopný štát, toto ... :-P
.... že - dištancuje! hehe ... Kto by vám veril?! Judráci zasr..í, vychcaní ... Všetci ste jedna banda .... :-p
.... to pasuje! Tony Soprano mal aj - psychoterapeutku a veľmi intenzívne využíval jej služby ... Aj na takôto by sa mala naka - zamerať, hehe .... :-D :-/
.... rigorózny Otomtom sa tvári, že - prepytujem - pracuje, hehe ... :-/
... ale no - neexistuje !! Vo vyspelom modernom západnom - Belgicku ?!! Niečo takéto ?!! .... :-p
... čo ďalej ??! V reakciách v diskusii predsa reaguješ a na všetko máš odpoveď či - riešenie ! Ako ďalej - je už predsa dávno známe, len ľudia to - nevedia, nechápu, nechcú chápať ! Toť - "ďalej" - čiže - vivat pohodlný život ála - po nás potopa .... :-/
.... ministerko sám tomu - neverí, hehe .... :-/
..... ešte lepšia je tá - reklama pred ukážkou ! :-D :-)
.... žiaľ, v tejto spoločnosti sa vedia ospravedlniť len - slušní a vzdelaní .... Chrapúni, plagiátori, vreskľúni, klamári či zlodeji, tak tí sa len - vyhrážajú s pozície sily byrokrata, pindajú a klamú klamú klamú ...... :-/
... kampaň si " vypäl" - úplne sám! A - proti akému extrémizmu to pánko - bojoval ?! hehe ... :-/
....Matečná to má pod kontrolou ! Ako všetko - doteraz, hehe .... :-/
.... netreba "dávať pozor" !? "Špecialisti" svoje kontroly vopred - ohlasujú - hlavne "našim ľuďom" a tiež pozitívne diskriminovaným, aby stíhali robiť - prepytujem - poriadky .... Podľa slovenských "špecialistov" na žp si každý na svojom dvore môže robiť - čo len chce !! hehe .... :-/
... fajnééé! Ešteže tu žijú múdre ženy na tomto Slovensku .... Spolok plagi a iné preSMERované nezmysly sa môžu aj na hlavu - postaviť ! hehe .... :-/
Odporúčame