chýba tu základná informácia, či si tie peniaze ponechala pre osobnú potrebu alebo ich použila v prospech školy, lebo aj to je možné. Na prevádzku škôl je málo peňazí, lebo zriaďovateľ ešte kráti aj to málo čo podľa predpisu by školy mali dostať a tak školy robia čo môžu. Zriaďovateľ nemúže krátiť iba prostriedky na mzdy a ak škola ušetrí mzdové prostriedky a ich nevyčerpá, tak prepadnú v prospech zriaďovateľa a tak je jednoduché riešenie, riaditeľ akože vykáže odmeny a tie dotyční vrátia do pokladne školy, ktorá ich použije , takže nemusí ísť o žiadne vydieranie, lebo potyční by tie peniaze normálne nedostali, stačí však ľudská závisť a prúser je na svete....

