ha-ha, riadny odrb v článku. Tam sa síce píše. že výška dôchodku závisí od výšky nasporených peňazí, ale už sa nepovie, že nepoyie na účte nemá skutoční peniaze ale iba nejaké fiktívne akcie a peniaze bude mať až vtedy ak požiada o dôchodok a jeho akcie sa vtedy premenia na peniaze koľko ich bude tak to nevie nikto....

