Z 2. piliera vystúpilo 30-tisíc ľudí, sporiteľom pošlú ešte jeden list
tak sa pozri hocikde po Europe a povedz jedinú krajinu , ktorá má nejaký povinný 2.pilier ak nepočítaš Chile a aj tam to po 20 rokocho krachlo.
Strašiť nejakým, demografickým vývojom a z čoho sa to zaplatí môže buď iba ekonomický alalfabet alebo podvoník a neviem čo je horšie. Ak v budúcnosti by nemal kto robiť na dôchodcov, tak je úplne jedno aký pilier kto bude mať, mzdy budú musieť byť také vysoké, že kľudne jeden uživí aj 5 dôchodcov a aj inflácia bude taká vysoká, že terajšie tvoje úspory budú dobré tak na fľašu minerálky.....a tak na 2.pilieri má istý stály príjem iba úzky okruh ľudí, veď aj nejaké necelé percento z obrovskej sumy je pekná čiasta a náklady DDS na stpávu zvládne aj jedna sekretárka s nejakou ekonomkou a jedným PC....