Fico: Vláda chce viac vyťažiť železničnú dopravu
je to názor človeka, ktorý si nevidí ďalej od nosa.Je to obyčajná závisť Slovákov, že keď nemôžem cestovať zadarmo ja tak nech nemôže ani sused. O zvýšení nakladov môže hovoriť iba ten čo tomu vôbec nerozumie. Nech mi vysvetlí niekto o koľko sa zvýšia náklad železničnej spoločnosti ak namiesto 4-5 ľudí vo vozni bude cestovať 10-20 cestujúcich ?
Stačí si pozrieť vyťaženosť niektorých vlakov a že tých pár dôchodcov, ktorí ešte vládzu chodiť pôjde častejšie navštíviť svoje deti vlakom zadarmo, tak to je už úbohosť najväčšieho zrna...