však o to Američanom ide, vedia, že vojna bude, tak sa snažia ju odsunúť čím ďalej od svojich hraníc a keď nájdu dosť zapredancov, ktorý za potľapkavanie sú ochotní poskytnúť svoje územie na prípadnú vojnu a vystaviť svojich ľudí utrpeniu tak prečo nie ?


