no , ak predáš podiely v nejakej firme ešte neznamená, že z toho musíš maž aj zisk. Od výnosov si odpočítaš náklady za ktoré si podiely kúpil a ak akcie išli dole, tak máš čistú stratu a zisk je potom 0. No ale čo by sme chceli od takých rychlokvasených politikov ako Lipšič a Galko....? Druhá vec je aký je deravý tento zákon, ktorý prijali "odborníci na právo" Lipšič a spol.. Nech si vytiahnú daňové priznanie z daňového úradu, to je podstatné a tam sa uvidí čo a ako a nie nejaký zdrap papiera , ktorý sa odovzdáva do národnej rady


