Jaja a čo chystáte niečo na spôsob Kuciak II alebo Slušné Slovensko či Majdan ako na Ukrajine v 2014 keď Fico vyhrá voľby? Veď peňazí máíte dostatok cez Via juris, TI, či cez prieskumné agentúry Focus, ktorej majiteľkou je nejaká Gyarfašová, ktorá dnes sedí v prezidenskom paláci a radí Čaputovej? Vy ste v tom odborníci s Kuciakom ste to dobre zvládli, do 4 dní, odznaky , plagáty na celom svete!!! a úplne rovnaké. Šeligovi prišli na účet peniaze keď kuciak ešte žil!!!!!

