Som rada že ste to dali, ja si pamätám to pojednávanie ktoré dávali Aktuality a už vtedy som sa zhrozila, tak Marček vysrelil na Kuciaka dvakrát ale omn mal iba jednu dueru v tele, vyšetrovatelia uvádzali, že mal dva zásahy v jednej diere, to chce Marček povedať , že strelil raz , a potom ešte raz a trafil sa do jednej diery. Na toto upozornil aj obhájca ale Lipšic!!!! na to povedal, že sa mohol Marček zmýliť!!!! Tak on obhájca Kuciakovcov ešte zastával Marčeka. A ešte si pamätám ako sa začudovala kušnírová, že ako on vedel, že tam mali kuchyňu???? A ešte veď Kušnírova hovorila, že videla fotografie ako sedela Martina za stolom a bala prestrelenú hlavu cez ústa??? To ju tam ten marček posadil???

