Ten šialenec Zelenský je fakt schopný vyhodiť do vzduchu tú jadrovú elektráreň,preto ju Ruskí vojaci strážia od začiatku konfliktu a chystajú sa na to 24.8. na deň samostatnosti, už nám ostáva sa iba modliť, to že to plánujú zhodiť na Rusov je USA nápad, pretože to zasiahne vedľajšie štáty Ukrajiny a NATO to bude považovať ako napadnutie štátu NATO a začne tretia svetová.


