To je neuveriteľné, tak mi darujeme Ukrajine a kúpime od Nemcov a USA, prečo to Ukrajine nepredáme, veď oni tie darované zbrane predajú do Afriky, Azie alebo nasäpť do Európy rôznym teroristickým organizáciam. Hlavne, že obedy za darmo pre deti nemôžu byť.


