Uniká vám svet, nerozumiete mu, ale moc, múdrosť a ničiť iných sa vám zachcelo a to v Kristovom mene.
Žiadate, aby Boh stal pri vás a dal vám svoju priazeň, pretože vy ste jeho najpoužívanejší služobníci.
Sami nie ste schopní nič dokázať, snívate o tom, že sa stanete kápom medzi otrokmi, pretože svojmu "páničkovi" veríte aj keby priviedol Zem do katastrofy.
Koho to vlastne sem privolávate? Len diabol môže mať záujem o lenivých a preto hlúpych a chtivých po moci ľudí.

