Fúrik, skúsim Ti to takto vysvetliť: keby ti niekto bombardoval dom, ohrozoval rodinu riadnou armádou za to, že hovoríš istým jazykom a máš istú národnosť, tiež by si vzal do ruky zbraň a šiel brániť svojich. Je hrozné ako sa zastávaš vrahov žien a detí a je hrozné, že umierajú ľudia vo svojich domoch a bytovkách (také isté ako sú u nás) nie tak ďaleko od nás, je hrozné že vôbec nejaký štátnik pošle armádu na vlastných občanov, je hrozné, že sú takí, ktorý jednostrannej informačnej mašinérii veria a podporujú ZLO. V tomto informačnom marazme je jedno isté: sú to vojaci ukrajinskej armády a pravého sektora, ktorí vraždia civilné obyvateľstvo a nie separatisti - tí práve bránia útokom na civilné obyvateľstvo, ktoré má smolu, že je ruskojazyčné.


