Obama odmietol možnosť ďalšej vojenskej pomoci Ukrajine
K článku: "NATO varuje pred ruským vpádom na Ukrajinu", kde nie je dostupná debata. Fabulácia a manipulatívne podávanie informácií. Je to agresívna reakcia na podanie Ruskej strany v rade OSN ako zabrániť ďalšej humanitárnej katastrofe týkajúcej prevážne etnických Rusov - ktorú veľvyslanec Ruska Čurkin podal na pôde OSN, ako ju riešiť a predísť ďalším ohrozeniam civilného obyvateľstva. Položme si otázku, ako by reagovali USA, keby niečo podobné mali za hranicami. Problém je, že východoukrajinskí Rusi nie sú občanmi RF a Porošenko s podporou USA to využíva a vraždí vlastných občanov s národnosťou ruskou. Rusi teda spravili čo mohli - dali to na pôdu OSN a hneď sa agresívny vojnychtivý spolok NATO takto ozval. Mali by sme s NATO jednoznačne vystúpiť - sú to agresori a navyše klamú až sa práši: ich manévre v pobaltských štátoch, v Čiernom mori a v Poľsku je čo? A mimochodom, čo robí predstaviteľ NATO na Ukrajine o čom chce s Porošenkom rokovať?