Dávam plus a jednoznačne súhlasím s celým článkom bez akéhokoľvek ideologického nánosu. Nič viac k tomu netreba dodávať.
Dávam plus a jednoznačne súhlasím s celým článkom bez akéhokoľvek ideologického nánosu. Nič viac k tomu netreba dodávať.
Rusi neboli iniciátormi udalostí na Ukrajine a tobôž nie na Kryme. Vývozom farebných revolúcií, šírenie akože demokracie vo svete humanitným bombardovaním, či. násilným zvrhnutím fungujúcich vlád vo svete je známa iná veľmoc - je to USA. Manuál na prípravu zvrhnutia legálne zvolenej vlády je dostupný a stačí si iba porovnať jeho návody so skutočným dianím - napr. teraz na Ukrajine. Všetky tieto vyvolávané nepokoje majú spoločný základ: krajiny v ktorých sa to deje nie sú poslušné administratíve USA a majú strategické polohy a nerastné suroviny. Čo viac k tomu dodať. Čo sa týka agresie, prečo má USA rozlezené vojenské základne všade po svete (viac ako 900) a Rusi sú doma. Kto je teda agresor? Prečo už v minulom roku chodili na Majdan americký senátori aj európsky komisári podporovať protivládne demonštrácie. Veď predsa Janukovič bol legálne zvolený pod medzinárodným dohľadom pozorovateľov. Keď nastali násilnosti (zo strany pravého sektora), západ kritizoval zásahy polície. Tak ako?
Rusi neboli iniciátormi udalostí na Ukrajine a tobôž nie na Kryme. Vývozom farebných revolúcií, šírenie akože demokracie vo svete humanitným bombardovaním, či. násilným zvrhnutím fungujúcich vlád vo svete je známa iná veľmoc - je to USA. Manuál na prípravu zvrhnutia legálne zvolenej vlády je dostupný a stačí si iba porovnať jeho návody so skutočným dianím - napr. teraz na Ukrajine. Všetky tieto vyvolávané nepokoje majú spoločný základ: krajiny v ktorých sa to deje nie sú poslušné administratíve USA a majú strategické polohy a nerastné suroviny. Čo viac k tomu dodať. Čo sa týka agresie, prečo má USA rozlezené vojenské základne všade po svete (viac ako 900) a Rusi sú doma. Kto je teda agresor? Prečo už v minulom roku chodili na Majdan americký senátori aj európsky komisári podporovať protivládne demonštrácie. Veď predsa Janukovič bol legálne zvolený pod medzinárodným dohľadom pozorovateľov. Keď nastali násilnosti (zo strany pravého sektora), západ kritizoval zásahy polície. Tak ako?
Ach jaj, ako vás tá propaganda opantala. Veľmi naivné a nezmyselné porovnanie. Porovnávaš neporovnateľné a iba papaguješ názory našich vojnových štváčov z rôznych mimovládiek, politikov, novinárov a redaktorov jasne definovateľných. Títo sú za to platení judášskymi grošmi, aby rozširovali takúto propagandu. Koho zaujíma vraždenie Rusov na východnej Ukrajine, však?
Deje sa veľké ZLO v priamom prenose, keď sa vedie masívna propaganda proti Rusku. Celé je to krajne nespravodlivé a odporuje to celému proklamovanému ponímaniu hodnôt ako demokracia, ľudské práva, občianska spoločnosť atp. Veď všetci tí, ktorí to rozširujú musia vedieť, že píšu, či hovoria nepravdu - teda priamo klamú, alebo podávajú neoverené informácie, zámerne manipulujú. Za všetkými klamstvami si predstavme útrapy bežných ľudí na východnej Ukrajine - o tomto sa informuje iba rámcovo. Keď zavraždili 2 amerických novinárov, rozbehla sa odsudzujúca kampaň po celom svete, keď vraždí preamericky orientovaná armáda Ukrajiny stovky vlastných obyvateľov - odcudzuje sa Rusko. Veď je to tak okaté - pravda oči kole. Čo sú za ľudia všetci tí, ktorí takéto konanie ukrajinskej vlády schvaľujú a dokonca využívajú tieto vraždy na protiruské sankcie a eskaláciu ďalšieho kola napätia? Komu vadí mier
Áno a zabíjajú vlastných obyvateľov, ničia si domy, bytovky, infraštruktúru, stavajú koncentračné tábory a mierotvorcovia z CIA im v tom bránia.
To sú vety, to je kvalita: "Ukrajinské jednotky na provokácie nereagujú" a "Armáda za posledných 24 hodín podľa úradnej správy zničila tri povstalecké tanky a zabila 12 proruských ozbrojencov". Je nad slnko jasné, komu prípadný mier na východe Ukrajiny vadí: je prijatý mierový plán, hrozí, že bude fungovať, tak okamžite EU a USA pritvrdia sankcie proti Rusku. Toto už nemá nič spoločné so zdravým rozumom, je to cesta šialencov k 3 sv. vojne. A kto zbytočne zavádza sankcie a vyhrocuje konflikt je jasné.
Jaceňuk je američanmi dosadený vlastizradca a vojnový štváč. Na východe Ukrajiny vraždí armáda vlastných obyvateľov - rusky hovoriacich. To majú Rusi tlieskať, keď ich zabíjajú? Čo - s prepáčením - trepe o nezávislosti, keď očividne visí na gumke USA a jej CIA? To si robí z ľudí bláznov, že mu to žerú? Bohužiaľ, mnohí mu to aj žerú. Fakt ten, že úplná nezávislosť je bezobsažný pojem na oblbnutie más a vždy menšie štáty sú viac-menej závislé na silnejších - názorný príklad je obchod a ekonomika. Ide o to, koľko čiastočnej - ekonomickej či politickej - nezávislosti na veľmociach si tá ktorá vláda vyrokuje - napr. umením diplomacie. To sa predsa vo vyspelých krajinách nerieši vraždením a genocídou vlastného obyvateľstva. Keďže sa to deje v u hraníc s Ruskom, USA bude vždy podporovať vraždenie. U administratívy usákov sa to dá pochopiť pre ich zvrátenú agresívnu podstatu, ale prečo EU?
Pokr.: Deje sa veľké ZLO v priamom prenose, keď sa vedie masívna propaganda proti Rusku. Celé je to krajne nespravodlivé a odporuje to celému proklamovanému ponímaniu hodnôt ako demokracia, ľudské práva, občianska spoločnosť atp. Veď všetci tí, ktorí to rozširujú musia vedieť, že píšu, či hovoria nepravdu - teda priamo klamú, alebo podávajú neoverené informácie, zámerne manipulujú. Za všetkými klamstvami si predstavme útrapy bežných ľudí na východnej Ukrajine - o tomto sa informuje iba rámcovo. Keď zavraždili 2 amerických novinárov, rozbehla sa odsudzujúca kampaň po celom svete, keď vraždí preamericky orientovaná armáda Ukrajiny stovky vlastných obyvateľov - odcudzuje sa Rusko. Veď je to tak okaté - pravda oči kole. Čo sú za ľudia všetci tí, ktorí takéto konanie ukrajinskej vlády schvaľujú a dokonca využívajú tieto vraždy na protiruské sankcie a eskaláciu ďalšieho kola napätia? Komu vadí mier?
Zavlečenie sveta do vojnových konfliktov, vojnové konflikty po celom svete je výhradne agendou USA a NATO - desiatky nepopierateľných dôkazov to potvrdzuje. Každý, kto sa zastáva agresívnej a nepriateľskej politike USA a NATO je naozaj slepý, lebo zmanipulovaný alebo to vie dobre a jednoducho slúži ZLU (aj možno za peniaze). Situácia na Ukrajine a odčlenenie Krymu od Ukrajiny sa udialo úplne inak ako sa to popisuje v propagandistických denníkoch, či ako to vyhlasujú politici zo západného sveta. Už toto samé osebe svedčí o úpadku a krachu západnej civilizácie, ktorá ako komunikatívny prostriedok používa klamstvá, manipulácie a propagandu, keď sa im to zo zištných dôvodov hodí, zastávajú sa priamo vojnových zločincov, schvaľujú zločiny proti ľudskosti - napr. činnosť armády a ozbrojenej zložky fašistického pravého sektora, schvaľujú a priamo podporujú bombardovanie civilných cieľov atď. Do neba volajúca hlúposť zavedenia sankcií je priamy akt agresie, tobôž v čase zlepšovania situácie.
Zavlečenie sveta do vojnových konfliktov, vojnové konflikty po celom svete je výhradne agendou USA a NATO - desiatky nepopierateľných dôkazov to potvrdzuje. Každý, kto sa zastáva agresívnej a nepriateľskej politike USA a NATO je naozaj slepý, lebo zmanipulovaný alebo to vie dobre a jednoducho slúži ZLU (aj možno za peniaze). Situácia na Ukrajine a odčlenenie Krymu od Ukrajiny sa udialo úplne inak ako sa to popisuje v propagandistických denníkoch, či ako to vyhlasujú politici zo západného sveta. Už toto samé osebe svedčí o úpadku a krachu západnej civilizácie, ktorá ako komunikatívny prostriedok používa klamstvá, manipulácie a propagandu, keď sa im to zo zištných dôvodov hodí, zastávajú sa priamo vojnových zločincov, schvaľujú zločiny proti ľudskosti - napr. činnosť armády a ozbrojenej zložky fašistického pravého sektora, schvaľujú a priamo podporujú bombardovanie civilných cieľov atď. Do neba volajúca hlúposť zavedenia sankcií je priamy akt agresie, tobôž v čase zlepšovania situácie.
Ukrajinskú poslankyňu, ktorej hrdinný parlament pri kritike postupu vlastnej armády, ktorá vraždí civilných občanov vlastného štátu, chceli zastreliť - resp. sa niekomu pri jej prejave dvíhala ruka k pištoli.
Aj u nás máme "Vasiľov Biľakov" - teda takých, ktorí pozývajú vojenské skupiny iných štátov na vlastné územie, však? Čo genocída rusky hovoriacich občanov východnej Ukrajiny vlastnou armádou?
Všimnime si: Porošenko pri svojej návšteve Mariupola sľubuje tanky a lietadlá na likvidáciu obyvateľov Východnej Ukrajiny, ktorí nesúhlasia s pučom a násilím dosadenou vládou v Kijeve - EU ide prijímať sankcie proti Rusku. Keď naša vláda má pripomienky a nesúhlasí so sankciami, tak naša slávna opozícia opäť útočí proti Ficovi. To tí ľudia už naozaj nemajú kúsok elementárnej slušnosti a odsúdiť genocídu ruskojazyčného obyvateľstva na východe Ukrajiny? Schvaľujú prijímanie sankcií proti Rusku a pritom zomierajú etnickí Rusi - občania Ukrajiny - na východe Ukrajiny a nie Ukrajinci na západe Ukrajiny. Naši opozičníci schvaľujú sankcie proti Rusku a pritom začalo masívne cvičenie vojsk NATO v Estónsku (v blízkosti ruských hraníc) a masívne cvičenie námorníctva USA a Ukrajiny v Čiernom mori (opäť v blízkosti ruských hraníc). Kto je tu potom agresor? Môže mi niekto vysvetliť tento paradox?
Všimnime si: Porošenko pri svojej návšteve Mariupola sľubuje tanky a lietadlá na likvidáciu obyvateľov Východnej Ukrajiny, ktorí nesúhlasia s pučom a násilím dosadenou vládou v Kijeve - EU ide prijímať sankcie proti Rusku. Keď naša vláda má pripomienky a nesúhlasí so sankciami, tak naša slávna opozícia opäť útočí proti Ficovi. To tí ľudia už naozaj nemajú kúsok elementárnej slušnosti a odsúdiť genocídu ruskojazyčného obyvateľstva na východe Ukrajiny? Schvaľujú prijímanie sankcií proti Rusku a pritom zomierajú etnickí Rusi - občania Ukrajiny - na východe Ukrajiny a nie Ukrajinci na západe Ukrajiny. Naši opozičníci schvaľujú sankcie proti Rusku a pritom začalo masívne cvičenie vojsk NATO v Estónsku (v blízkosti ruských hraníc) a masívne cvičenie námorníctva USA a Ukrajiny v Čiernom mori (opäť v blízkosti ruských hraníc). Kto je tu potom agresor? Môže mi niekto vysvetliť tento paradox?
Čo hlavne potešilo, bol spôsob hry. Nebolo to iba nejaké betónovanie v obrane, ale aj gólové šance v útoku, jedna Maková po krásnej prihrávke od Hamžíka premenená, odpustená penalta Ukrajine za jasný faul na Weisa v jedenásťke, Makova druhá šanca od prihrávky Stocha, Hamžíková šanca - v poslednej chvíli mu vložil nohu do strely obranca, Ďuricova hlavička, no bolo toho dosť. A mali sme prirodzene aj šťastie - 1 žrďka a tiež výborný Kozáčikov výkon (pri tej žrďke trocha stuhol, ale dorážku ihneď zlikvidoval). Veľmi sľubný výkon.
Čo hlavne potešilo, bol spôsob hry. Nebolo to iba nejaké betónovanie v obrane, ale aj gólové šance v útoku, jedna Maková po krásnej prihrávke od Hamžíka premenená, odpustená penalta Ukrajine za jasný faul na Weisa v jedenástke, Makova druhá šanca od prihrávky Stocha, Hamžíková šanca - v poslednej chvíli mu vložil nohu do strely obranca, Ďuricova hlavička, no bolo toho dosť. A mali sme prirodzene aj šťastie - 1 žrďka a tiež výborný Kozáčikov výkon (pri tej žrďke trocha stuhol). Veľmi sľubný výkon.
Pán Kiska ani neodsúdil zabíjanie a genocídu civilného obyvateľstva východnej Ukrajiny vlastnou armádou. Ponúkol však mesto Poprad na umiestnenie základne NATO. Toto tiež vypovedá o charaktere.
Veď práve. On sa ani neodsúdil zabíjanie a genocídu civilného obyvateľstva východnej Ukrajiny vlastnou armádou. Ponúkol však mesto Poprad na umiestnenie základne NATO. Toto tiež vypovedá o charaktere.
Predpokladám Cato, že by si tlieskal, keby sa naplnilo Kiskove pozvanie pre NATO, vybudovať logistické centrum na manipuláciu s výbušninami v Poprade. Zmiernilo by to Tvoje obavy proti rozpínavosti Ruska. Iba mi stále nejde do hlavy, prečo sa NATO približuje k hraniciam Ruska - asi je to preventívne opatrenie, niečo podobné ako humanitné bombardovanie. Potom si neviem vysvetliť, prečo zomierajú na východe Ukrajiny civilní obyvatelia - rusky hovoriaci, zabíjaní vlastnou armádou - asi preto, že je tam neoznačená ruská armáda, ktorá sa na to nečinne pozerá. Keď si to všetko zrátam - napr. aj upálenie vyše 40 ľudí (etnických Rusov) v Odese, odrazu odmlčané zostrelenie lietadla nad Ukrajinou atď., vychádza mi, že nie Rusi idú do extrému, je jasné, že sa bránia. Bránia proti bezprecedentným útokom, proti štvavej kampani, proti vojnovým štváčom, ktorí sú jasne definovateľní, však Cato?
Odporúčame