Bielik, Mezenská a TA3
Na spomenutých moderátorov mám rovnaký názor. Avšak vaše podsúvanie, že sú vyznávačmi SMERU, alebo dokonca že pracujú v prospech Fica, má takú istú výpovednú hodnotu ako je trápne moderovanie spomenutých "akože" redaktorov. Mne sa podľa nesporných faktických vyjadrení javia ako prívrženci ranného vykorisťovania kapitalistami. Je už úplne jasné a zrejmé, že systém pred 89 bol pre bežných ľudí nepomerne spravodlivejší ako je to teraz. Stačí iba porovnať: zadĺženosť štátu, dostupnosť bytov pre mladých, starostlivosť o seniorov, zvládnutú kriminalitu, zdravotnú starostlivosť, rekreácie, kúpeľnú starostlivosť, dôchodkový systém, úroveň školstva, podchytenie učňovského školstva a praxe, športové podchytenie mladých talentov, široké športové podmienky pre mladých, široké podmienky pre mimoškolské aktivity detí a dospievajúcich, zvládanie romského etnika a ich detí, úroveň poľnohospodárskej výroby, zdravé potraviny vlastnej výroby, úspechy vrcholových športovcov atď. Čo z toho máme dnes?