Pokiaľ sa pofidérna organizácia Amnesty zastáva evidentne chuligánského a zvrhlého správania a zahmlieva to politickým odporom, tak každý súdny a slušný človek sa od podobnej zlo podporujúcej organizácie odvráti ako aj od tých čo sa hlásia k podobným parazitujúcim "neziskovým" spolkom. Sú to spolky, ktoré sa iba prisajú na štruktúru štátu, podkopávajú ho a hlavne slúžia ako hmla či zásterka pre veľmoc, ktorá skutočne spôsobuje krízy, nepokoje a vojnové konflikty po celom svete. Preto tá známa veľmoc financuje svoje spolky. A iste to Rusko ani Čína nie je.


