Svine ruské zase vraždia civilistov?
Bude tu miestna ruská úderka nariekať nad ich životmi, alebo tradične ich smrť oslavovať?
Svine ruské zase vraždia civilistov?
Bude tu miestna ruská úderka nariekať nad ich životmi, alebo tradične ich smrť oslavovať?
Keby dnes prebehli regulérne voľby v rusku tak sa vojna skončí okamžite!
rusko totiž nechce vojnu / smrť a strach ! Dôkazom toho je aj to že milióny ich
zdrhlo preč !! Kašlú na rusko keď zabíja !
Putin zase vyzabíja nejakých civilistov....
Kedy rusko zvolá stretnutie BR OSN k svojmu dnešnému vraždeniu civilistov?
Obsah príspevku hodný tvojho mena
Klameš úbohý troll
Kto im tých 20 percent územia ukradol?
Kto denne zabíja tých brancov?
Po dnešnom vraždení Ukrajincov, nebudú rusáci zvolávať BR OSN?
Dúfam ze ci aj tento účet rýchlo vymažú.
... napísal človek ktorý netuší čo je to diakritika.
A kto konkrétne tých 500 000 Ukrajincov pozabíjal?
Sviňky zase zabíjali ukrajinských civilistov
Ty si fakt musel dejepis v škole doslova nenávidieť...
Ja som Kiska a Matovic... máš smolu trollík
Aké zbrane a komu konkrétne ja dodávam?
Úbohý troll :DDDDD
Odporúčame