Ak by vynechali motor úplne a iba ho ťahali, znížili by jeho cenu a zvýšili jeho spoľahlivosť aj reálne operačné možnosti
Ak by vynechali motor úplne a iba ho ťahali, znížili by jeho cenu a zvýšili jeho spoľahlivosť aj reálne operačné možnosti
Veď včera tú ruskí trollovia vypisovali že im to zakázali briti....
tak ako to ja?
Máš pravdu, každému zvyšovaniu finančného zaťaženia sa treba tešiť, obzvlášť keď to smeráci nazvú konsolidáciou.
Doteraz bojoval so západom, bez západu, tak drží líniu...
Takže už nejde o denacifikáciu, ale zase o zbavenie svojprávnosti celého štátu....či ako rusáčikovia?
Výborne. Po zvýšení poplatkov sa môžeme tešiť aj z vyšších socialno demokratických odvodov.
Hlavne ze sa znížia tresty za korupciu, zníži sa čas premlčania trestných skutkov a naši ľudia dobre zarobia.
Len ich bite, okupantov ruských.
Sociálne kleptokracia v praxi. Vybrať od všetkých, dať našim.
nervičky trollík?
Lepšie sa stať nemohlo.
Vrahovia sa odvďačili tým čo vedia najlepšie - útokom na civilistov
Stovka generálov, je tvoj absolútny vrchol. Toto už neprekonáš :D
to mi odľahlo
Mafiáni sa snažia obísť SIS pri obchodovaní so zbraňami... aké prekvapujúce
toto je dosť urážka, kde som ja?
Fašistická kotlebka sa vysmieva zo smrti...aké nečakané
Fašizmus vytiahlo rusko ako zámienku na začatie vojny. V skutočnosti neovláda ani jednu z tých krajín. Faktom ale ostáva, že rusi vražia na území susedného štátu bez prestávky skoro dva roky (s prestávkami od roku 2014)
Reality nevonia, trollík?
Škoda reči na takého úbohého trolla.
Kto konkrétne tých ľudí zabíja?
Veľmi zložitý text, však....
Odporúčame