A kto tých vojakov pozabíjal?
A terazky mi povedztě, Kefalín, čo vy si predstavujetě pod takým slovom západ?
a v múzeách, pôrodniciach, nemocniciach, školách, škôlkach, nákupných centrách, divadlách...
A to je dôvod na 2 roky trvajúce vraždenie?
Zabudol si na 10 detičiek, ktoré tam práve nakupovali.
Vzhľadom na to, že pre rusákov sú vojenskými objektami hlavne pôrodnice, nemocnice, školy, škôlky, divadlá a obchodné centrá, nie je sa čomu diviť...
Výborná reakcia českej diplomacie.
Pedroúčty nebudú nariekať nad ruským vraždením ukrajinských civilistov?
Podla teba by mali všetci povinne oslavovať ruských hrdinov.
Dúfajme ze táto doba sa k nám uz nikdy nevráti
Ďalší úbohý ruský troll popierajuci realitu.
Asi prvé správne rozhodnutie tejto vlády.
Aj ked kto vie, či cieľavedomé.
Odporúčame