Ukrajinci sa rozhodli že je im Európa bližšia
Ukrajinci sa rozhodli že je im Európa bližšia
ONLINE: Najväčší úder Ruska od začiatku vojny. Ukrajinu ničil rozsiahly arzenál zbraní
A komu by sa to mohlo páčiť? Len zvrátenému psychopatovi, ktorému vraždenie spôsobuje radosť. Je dobre, že máš v sebe aspoň kúsok zdravého rozumu.
jjhcjjhc
dnes
10:11
Takže podľa teba Ukrajinci nikdy neboli svojprávni?
Dúfam že Artur Bekmatov alias pedro raz skonči za svoje výroky v base.
Kto konkrétne tých Ukrajincov zabíja?
Odpovedal som ti dole. Neklam
Už by bolo na čase aby sa dostali pred súd.
Len hlupák môže úmyselné vraždenie civilistov nazvať pokusom o vycvičenie.
Hnus.
Si jednou z nich, podporuješ vrahov
Hlavne vidíme že svine vraždia civilistov a miestne svine im za to tlieskajú
Svine ruské
Už si mi odpovedal, viac mi netreba o tebe vedieť...šup k ostatným do ignore
Máš problém odsúdiť vraždenie ukrajinských civilistov?
Aký je tvoj objektívny pohľad na vraždenie civilistov?
A komu by sa to mohlo páčiť? Len zvrátenému psychopatovi, ktorému vraždenie spôsobuje radosť. Je dobre, že máš v sebe aspoň kúsok zdravého rozumu.
Aký je tvoj objektívny pohľad na vraždenie civilistov?
To je dobre že na nemocnice útočia v noci...to tam ozaj nikto nie je.
Obhajovať to tým, že oni nevedeli že strieľajú na nemocnicu je vrchol tuposti.
Ozajstná motivácia rusov: Zabíjať
Jo, všetky padajú do pôrodníc.
Obhajuješ vrahov. Hanbi as
Odporúčame