Sibír je síce Ázia, ale MS sa napájajú na ruskú sieť v európskej časti Ruska
Sibír je síce Ázia, ale MS sa napájajú na ruskú sieť v európskej časti Ruska
Klameš trollík
Tak to verí zle....
Ku cti ti aspoň slúži že sa k tomu stále prihlasuješ...
Medzi ktorými kontinentmi konkrétne vedú NS1 a NS2?
Wagnerovci a dovolenkujúci ruskí vojaci bojovali proti Ukrajincom
Nemáš za čo. Ale taký dôkaz v tom vidíš iba ty...
Pedro a jeho matematika.
Ty si nás o svojich schopnostiach presvedčil už keď si spočítal že nárast z 0 na 2 je nárast k 200%.
:D
Kto konkrétne tomu verí?
Takže zdroj sem nedáš... Myslel som si
To že američania nechcú dodávať zbrane ktoré by mohli výrazne ohroziť Rusko je známe od začiatku konfliktu.
Aký je zdroj tohto tvrdenia?
...ako som predpokladal
Ďalší čo má problém pochopiť viac ako jednu vetu.
81 striel celkovo
Z toho 48 s plochou dráhou letu (z nich bolo 34 zostrelených)
Žiak prvého stupňa základnej školy ti hravo vypočíta, že 33 striel nemalo plochú dráhu letu.
Skús sa zamyslieť, prečo takto usmernenie eú prijala. Možno ti to dojde...aj keď asi skôr nie.
Nesedí ti to, lebo nevieš čítať s porozumením. Skús znova. Aby som ti to uľahčil, všetko som ti zhrnul do 4 viet.
Ukrajinská obrana zostrelila v noci na štvrtok 34 striel s plochou dráhou letu.
Celkovo bolo na ukrajinské územie vystrelených 48 striel s plochou dráhou letu typu Kalibr, oznámili vzdušné sily Ukrajiny.
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vo štvrtok oznámil, že Rusko v noci na štvrtok vypálilo 81 striel na ciele na území Ukrajiny.
Nepriateľ podnikol v meste (Charkov) a v (Charkovskej) oblasti približne 15 úderov.
Zase klameš trollík?
Jasné že to je hoax. Rusi na Ukrajinu neútočia. Celú vojnu si vymysleli mejstrímové médiá
To s tou Zuzanu bude fotošop. Každý správny ruský troll predsa vie, že všetky boli zničené hneď po prekročení hraníc.
Vidíš, ako si sa zase strápnil. USA má sieť 220V.
Odporúčame