To je ten rozdiel. Novinár ktorý nemá informácie 100% overené sa k tomu prizná.
Novinár tvojich nemejnstrímových médií vie všetko na istotu a bodka
To je ten rozdiel. Novinár ktorý nemá informácie 100% overené sa k tomu prizná.
Novinár tvojich nemejnstrímových médií vie všetko na istotu a bodka
Ak by si bol schopný dočítať ten článok, vedel by si
Rusku môže trvať približne dva roky, kým dobyje Doneckú a Luhanskú oblasť na východe Ukrajiny. Vyhlásil to zakladateľ ruskej žoldnierskej Vagnerovej skupiny Jevgenij Prigožin
Kto asi bude mať informácie z prvej ruky...?
Prieskum, komunikácia a koordinácia je základom úspechu. To vidno na Ukrajinských raketových útokoch. S malým percentom výbavy (oproti rusom) ničia viac techniky a vojakov. Kým rusi nezačnú využívať ozaj moderné technológie, ich jedinou výhodou bude množstvo. Množstvo techniky a ľudí. S tým samozrejme potom prichádzajú aj väčšie straty...
Bude to hanbou pre MOV, ak povolia účasť rusom v akomkoľvek formáte.
To hovorí aj MOV. Prečo asi už niekoľko rokov nemôžu rusáci vystupovať pod svojou vlajkou?
Ďalší ruský troll s novým účtom a všetkými príspevkami na obhajobu ruského vraždenia
Podľa mňa to bol Kiska. Po tom ako vyhodil do vzduch policajnú stanicu v Afrike, sú takéto veci pre neho malinou.
To si asi robíš srandu, však.
Aký je zdroj tvojich neúprosných čísiel?
O ktorom americkom zákone presne hovoríš?
A kto ten zoznam u nás vytvoril?
Nože daj, ako presne označujú ten 4. stupeň. Oni to majú pomenované presným názvom.
Všetko čo treba na porazenie okupantov a vrahov z ruska
Tento účet si si založila na začiatku vojny na obhajobu ruských vrahov.
Mimochodom, ešte stále veríš biolaboratóriám s netopiermi?
Tak rusák dôjde o celý prápor, ale Ukrajinec je neschopný :DDDD
Tak potom je to v poriadku. :D
Bolesť je na oboch stranách. Na ruskej ju cítia hlavne vojaci nachádzajúci sa na území cudzieho štátu a vedúci útočnú vojnu. Na Ukrajinskej sú to hlavne civilisti a civilisti, ktorý vstúpili do armády, aby ochránili svoj domov.
Koho z nich ti je viac ľúto?
To je tak, keď použiješ slovo propaganda a následne začneš šíriť polopravdy, tak aby to podporilo tvoj názor.
Áno. Keď necháme Ukrajinu na pospas jej osudu, Rusko s už na začiatku tejto vojny vyjadrilo že im musia dať najavo NATO že si nemôže robiť čo chce a že požadujú aby sa počet členských štátov vrátil na úroveň...už neviem z akého roku.
Z toho jasne vyplýva, že Rusko sa v prípade úspechu nemieni zastaviť.
A áno, sankcie a vojenská pomoc Ukrajine majú za cieľ rusko zničiť aj po ekonomickej stránke tak, aby ďalej nebolo schopné viesť akúkoľvek dobyvačnú vojnu
Odporúčame