samozrejme
Tento tvoj blud bol dávno vyvrátený množstvom fotiek mŕtvych a zranených pacientov ešte na začiatku vojny.
To je krása. Neviem či je krajšie to ako Ukrajinci zničili tých ruských vrahov, alebo to ako sa tu krútia miestni mužíci.
:D
Nezabudni na 10 miliónov Američanov. To bude oddiel.
Ty nevieš že 10 miliónov US občanov chce vstúpiť k vagnerovcom? :D
Je to kotlebovsky účet..má tu asi 4 rôzne mená. Strieda ich podľa toho, ktorý práve nemá blokovany
Jasné. Je to z fotošopu a v skutočnosti sú to ukrajinské tanky :D
To o tých voľbách ste písali už pri korone. A že opatrenia ostanú navždy...toľko k vašim predpovediam.
A čo sa týka "zatiahnutia do vojny" to ste tu tiež vypisovanie už pri s300 a kde nič tu nič
Ako smeraci rozumejú ústave, sme videli pri ich snahe sformulovať referendové otázky.
10 miliónov je takých záberov. Za každého US občana čo sa hlási k vagnerovcom jeden :D
Mužíci a antivaxeri..článok o vás
Range findery sú ešte lepšie ako svetelné lúče.
Technológia lokalizácie niečoho čo má pomerne silné el.mag. vyžraovanie musí byť hodne zložitá. :DDD
Fakt ste na smiech
Povolaniu do armády sa vyhnúť nemôžeš. Takže tvoje kecy sú NU-LIT-NÉ
:D ty si fakt expert na právo
V tvojom ponímaní je jazdu kto neoslavuje ruských vrahov je rusofob
Podľa toho, koho sa rusáci rozhodnú zase napadnúť
Tie tam budú bez ohľadu na výsledok vojny
...to je tak, keď aj vieš čítať, ale vôbec nerozumieš tomu čo čítaš.
Jediný kto tomu verí (možno) sú propagandou zmätení rusi a slovenskí mužíci.
Ďalší majstrovský ťah ruskej propagandy.
Prigozhin povedal že zastavili nábor väzňov, lebo sa im do armády hlási 10 miliónov Američanov.
Tomu hádam neuveria ani miestni mužíci
Odporúčame