Svetelné lúče sú úplne top. To už prekoná len "technológia lokalizácie"
Svetelné lúče sú úplne top. To už prekoná len "technológia lokalizácie"
To čo je zase za blud
To je fakt sila, čo je niekto schopný vyprodukovať.
To by ma zaujímalo, či tomu naozaj aj veríš
Toľko bludov po kope som uz dávno nevidel. Ale aspoň si ma pobavil. Ďakujem
Či to nebude tým, že ruskí vrahovia už vyše roka besnejú na Ukrajine
Dialnica BA - KE je realitou od roku 2010....precceda tak sľúbili
:D Pán bude odborník. Nože nám povedz, aké rakety konkrétne páli mantis
Zajimave, že o tom vraždení vedia iba rusáci....
A to číslo 70 percent máš odkial?
Mužík, skús nám povedať, čo je horšie? Pálenie kníh, alebo ročné zabíjanie a bombardovanie celého susedného štátu?
Mevdeved je po putivovi evidentne ďalší človek snažiaci sa dostať rusko na kolená. Nič tak nepomôže ruskej ekonomike, ako keď všetok svoj výrobný potenciál presunie na výrobu zbraní :DDD
Svet bez Ruska nie je iba "západ" ako sa nám snažia nahovoriť miestni mužíci.
Ak sa tam objavia, bude to hanba pre MOV
To že to nie si schopný pochopiť nie je problém médií.
Klameš a druhým príspevkom si sa hneď aj z klamstva usvedčil.
Gratulujem. :D
Ktorá veta konkrétne je šírením poplašnej správy?
To nedáva zmysel. Ak sa časť Ukrajiny stane Ruskom a zbytok Ukrajiny nebude súčasťou NATO, výsledok bude že zbrane NATO budú k Rusku bližšie. Ak sa ten zbytok nejakým spôsobom dostane do NATO, zbrane NATO budú mať rusáci na hraniciach tak či tak.
Ak západ blokuje a maže všetky opačné názory, ako je možné že tu ostal tvoj príspevok? Ak je možné že ťa nezablokovali? Ako si sa vôbec dostal k článkom s inými názormi, keď tvrdíš že by mali byť zablokované a zmazané?
Antivaxeri do boja. Treba sa premoriť.
bodorovské stádo nástup. Mafiánov treba chrániť.
Odporúčame