Dnes vám fakt ide :D
Dnes vám fakt ide :D
A čo to presne podľa teba znamená?
5000 hlasov do čoho?
A ja som si myslel že vláda olano padla a predčasné voľby sú jasnou realitou. Vzhľadom na preferencie by voliči olano mali hlasovať.
Niečo na tej tvojej teórií nesedí...
Nie ľahostajnosť nie je názor. Mýliš sa v oboch svojich príspevkoch.
Čo nariekate?
Pol dňa ste tu vypisovali, že účasť je obrovská, všade sa čaká na referendum v dlhých radoch..
Neúčasťou na referende občania vyjadrili svoj názor.
:D Ako hovorím...
:D Ty si ukážka smeráčika ako vyšitá
Len si užívaj svoju nemajnstrímovú alternatívnu realitu.
To bude najmä problém "autorov" referenda. Ak sa už na neviem koľký pokus zmohli na formuláciu otázky, ktorá by nebola v rozpore s ústavou, mohli si dať aj tú prácu aby referendum spopularizovali.
A Soros. Nezabudni na Sorosa. Ten určite v napätí sleduje dnešné hlasovanie.
Prezidenta možno odvolať z funkcie pred skončením volebného obdobia ľudovým hlasovaním. Ľudové hlasovanie o odvolaní prezidenta vyhlasuje predseda Národnej rady Slovenskej republiky na základe uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky prijatého najmenej trojpätinovou väčšinou všetkých poslancov Národnej rady Slovenskej republiky, a to do 30 dní od prijatia uznesenia tak, aby sa ľudové hlasovanie vykonalo do 60 dní od jeho vyhlásenia.
:DDDD
Tak sem si sa prevtelil Pedro
Šup do ignore k ostatným tvojim klonom
Ale vlastne má pravdu...ak by tam boli aj iba dvaja
Nejak sa neviem dopátrať k tomu prieskumu....
A na to si došiel ako?
Možnosť nie sa dá dosiahnuť dvoma spôsobmi. Je na ľuďoch, ktorý si vyberú.
:DDDDD
Ideš sa sťažovať na fakty? To je dobreé...
Odporúčame