:D V rusku by si za iný názor skončil v base mužík
:D V rusku by si za iný názor skončil v base mužík
Presne tak. Ešte ich dodajú 23 a ukrajinci budú mať presne nulu.
Presne tak. Správu, ktorú si nezaplatia rusáci treba ignorovať.
A čo mám ešte spraviť?
Či to nebude tým, že miešaš správy nie len z rôznych dní, ale aj z rôznych zdrojov..
Veď rusi už dávno všetky himarsy zničili...či?
Kde konkrétne sa dajú tie straty ľahko dopátrať?
OK, ospravedlňujem sa.
Ale aj tak si správu trochu prekrútil. Satelity niesla súkromná spoločnosť čiastočne vlastnená Britom.
Stačí poslať dôkaz, rád uznám svoj omyl a ospravedlním sa.
Kto by to bol povedal, že naša vláda má pod palcom COVID na celej zemi...
dezolé :D
No vidíš a rusáci ako samostatný národ im bez problémov konkurujú...
Lavrov zase klame...aké prekvapujúce
Schválne, koľko má podľa teba spotrebu T-90?
Úbohý mužík. Rusáci už skoro rok vraždia v susednom štáte, ale podľa teba sú brániaci sa Ukrajinci chamrad.
Si morálne bahno.
Zato tvoje príspevky jeden lepší ako druhý, však kotlebka
Takže Moskva zase raz otvorene priznáva že poľuje na civilistov.
A miestni mužíci zase budú jasať...
Odporúčame