Danko je blok sám o sebe
Danko je blok sám o sebe
Už sa ukľudni, píšeš samé nezmysly. Si na smiech.
Ďakujem. Pri nedeľnom obede sa pochválim celej rodine.
;)
Neísť voliť je popretím princípov demokracie? A to od kedy?
Takže nemôžu mať na referendum vlastný názor?
Kto nejde voliť, (štatisticky) volí proti. To je fakt, ktorý ani tisícom nadávok nezmeníš
Nie. Ja nejdem lebo odmietam predčasné voľby.
Štatistika nepustí.
Všetky neúspešné referendá v slovenskej histórii, boli neúspešné práve preto lebo ľudia nesúhlasili s otázkami.
O referende sa hovorí už pekne dlho. To že niekto nečíta noviny, nesleduje internet a správy v tv nie je problém masmédií.
snívaj ďalej mužík
:D ako vždy klameš trollík
Zamerané byť tak môžu. Akurát že dopadajú na domy, byty, školy, škôlky, divadlá, múzea...
Klameš truhlik
Len papaj ruskú propagandu, bude z teba statný mužík
Pre rokom nás úderka ruských trollov zúrivo presviedčala, že USA klame o tom, že sa rusáci chystajú napadnúť Ukrajine. Tvrdili že žiadna invázia sa nechystá a rusáci sú iba na cvičení na svojom území.
Kto z vás sa trollíci k tomu ešte prizná (väčšina z vás má od vtedy už aspoň 5. účet)
:D už sa len rozhodnúť či ten malý dron v zástavbe zostrelila 30mm kanónom, alebo 75 kg raketou :D
Rusáci sa zase vyhrážajú jadrovými zbraňami. Aké nečakané.
Doteraz si sa bavil, mužík?
Na čo by platil? Veď už pred vianocami zamrzol ...
5 mesiacov dobíjajú Bachmut...
Áno. A teraz skús odpovedať na otázku.
Takže nič konkrétne nemáš?
Odporúčame