Pretože pravda je súkromné médium. keby si čítal pravidlá s ktorými si súhlasil, nemusel by si sa na toto pýtať.
Pretože pravda je súkromné médium. keby si čítal pravidlá s ktorými si súhlasil, nemusel by si sa na toto pýtať.
Prečo neukážu dôkaz rusáci?
Zase klameš (aké prekvapenie).
Desiatky príspevkov každý deň. Vo všetkých obhajuješ ruských vrahov.
... ale 430 mrtvych ruských vojakov v sobotu počas prímeria je na 100 percent pravda, však ? :)))
Bez fotky HitmanPB
dnes
16:16
....Za spamovanie sa považuje aj úmyselné vkladanie rovnakého komentára viac krát. ...
Bola to špeciálna bomba...zabila 600 ľudí, ktorí tam ani neboli. Jedna z tých zázračných ruských zbraní.
To by chcela od právnických špičiek smeru príliš veľa...
Rusáci zase raz klamú...aké prekvapenie.
A jeje
Trollík má nový účet.
Ako si sa volal pred dvoma dňami? Aby sme vedel s kým máme tú "česť".
No skús vymenovať územia, ktoré Američania za posledné roky anektovali.
Budú nadšene zomierať za Putinove imperiálne úchylky.
Klameš trollík.
Od 2014 sa tam Rusi snažili vyprovokovať občiansku vojnu (Wagnerovci svoju účasť verejne potvrdili)
Klamárik od kotlebiek sa ozval.
Predpokladám že ani tebe to nedošlo, však.
Tak ako doteraz. Choď pracovať a pochopíš to.
Vojnu sa snažili od roku 2014 vyprovokovať Rusi. Anexiou krymu a nasunutim armády a nájomných vrahov na východ Ukrajiny
Kde konkrétne je USA na ruských hraniciach?
Neklam troll. Prečo o tom nie sú žiadne správy obce alebo OSN?
Úžasný prínos ruskej hlúpej agresie...stovky zranených a mŕtvych detí
Aký je zdroj tejto informácie?
Aký je zdroj týchto informácií?
To nebude mať žiadny účinok. Každý správny rusák vie, že bolo zničených 35 z 20 HIMARSov.
Odporúčame