Ďalší kotlebovec velebiaci Tisa...čím to je že všetci čo oslavujú slovenských fašistov sa zároveň tešia z ruského zabíjania?
Ďalší kotlebovec velebiaci Tisa...čím to je že všetci čo oslavujú slovenských fašistov sa zároveň tešia z ruského zabíjania?
:D trollík preventívnym útokom sa od začiatku oháňajú rusáci
Kto konkrétne sa schovával za týmto dieťaťom?
Ale Ukrajina nikoho nenapadla. Bolo to rusko čo napadlo ukrajinu. To pootom znamená, že svoj pád dobrovoľne odštartovalo ono samo...
Klameš súdruh. Majetky cirkvi ste vo veľkom znárodňovali.
Mužík sa zase raz vyhráža jadrovými zbraňami. :DDDD
Takže delostrelectvo...zaujímavé. Prečo potom Yevgeny Prigozhin tvrdí že bojujú o každý dom celé dni, až týždne?
Jeden z vás dvoch evidentne klame ;)
Bohužiaľ. Celé ti to nesedí. Ak je vojna na Ukrajine kľúčom k "vydaniu Ruska západu", prečo ju Rusko vôbec začalo?
Lepšia zištná pomoc zo západu, ako banda vrahov z východu.
Stále si nevysvetlil, ako Ukrajina odovzdá Rusko západu.
Sankcie sú kvoli Ukrajine. takže to je "jedno koliesko".
Mimochodom, ako konkrétne Ukrajina vydá západu Rusko?
Takže Ukrajina dá USA Rusko :DDD
ďalší mysliteľ prehovoril
Ďalší obdivovateľ Tisa prehovoril...a zase je to múdrosť hodná vytesania do kameňa.
Kde konkrétne s tým prišla najskôr Ukrajina?
Aké hudobné stanice za komunistov máš konkrétne na mysli?
:DDDD
To je sila
Takže nie Ukrajinci, ale pravda.sk?
Tak ako to je?
Kde konkrétne to Ukrajinci tvrdili?
Takže ty tvrdíš že nechcú mať pod kontrolou oblasti o ktorých vyhlásili že sú súčasťou ruska?
To je dosť zaujímavý názor
"slovenská vzájomnosť" ... to je presne to čo chcú touto vojnou zničiť :DDDDD
Odporúčame