Ten istý čo povedal, že zabíjanie Ukrajincov je cesta do neba?
Ten istý čo povedal, že zabíjanie Ukrajincov je cesta do neba?
Ak rusáci tak strašne uznávajú Vianoce, prečo 24.12. vo veľkom na Ukrajincov pálili raketami?
:D Trollík, podľa teba je znakom snahy o mier vyslanie armády a nájomných zabijakov na územie susedného štátu?
Úbohý ruský troll
Tak potom sa nebudeš hanbit za svoje pôvodné meno, však
:D ty si fakt úbohý troll
Tak aký je presný účel toho prímeria?
Ak je to iba preto, aby rusáci oslávili Vianoce, nemožno sa čudovať, že ukrajincom to je jedno.
CCa 50% Ukrajiny oslavuje Vianoce 24.12. prečo rusi v tom čase vo veľkom bombardovali civilistov na Ukrajine?
Účet založený v októbri 2022. Od vtedy úctyhodných 500 príspevkov na obhajobu ruských vrahov. Ako sa volajú tvoje ďalšie účty tu na debaty?
Jednoznačne platený ruský troll
Klameš ty úbohý ruský troll
Účet založený v roku 2013 s jedným jediným príspevkom. Potom od apríla 2022 zrazu 600 príspevkov na obhajobu ruských vrahov.
Politické riešenie sa môže začať hľadať hneď, ako ruskí okupanti odtiahnu z Ukrajiny.
Potom sa môže začať riešiť, aký spôsobom prebehnú reparácia a koľko to rusákov celé bude stáť.
To je smutné, kam sa rusi dostali....
Ukrajina jasne povedala za akých okolností prímerie akceptuje.
A čo je teba do toho klamár?
Už si našiel to vyjadrenie ukrajiny že zaútočili na základe mobilov?
Alebo konečne priznáš, že táraš dve na tri?
Tak to nás osvieť, čím sa prepravuje plyn?
Ako veľmi musí byť človek sfanatizovaný, aby uveril, že vraždením sa dostane do neba?
V prvej vete sa strašne mýliš.....
Ukrajinci ukázali, že sa voči Malorusom správajú ako najhoršie fašistické svinne - a pod takým režimom by nenechal príbuzných žiaden normálny človek či štát na svete.
tom dan hagen tom dan hagen
25.09.2022
08:49
Odporúčame