Často sa ti stáva, že nevieš pochopiť jednoduché veci?
Často sa ti stáva, že nevieš pochopiť jednoduché veci?
Či to nebude tým ,že celý čas obhajuješ ruských vraždiacich fašistov....
Vyhradzuje si však právo podľa vlastného uváženia odstraňovať nevhodné príspevky....
Neprijateľné sú hlavne urážky iných prispievateľov, hrubé osočovanie tretích osôb, vulgarizmy, hanobenie rasy, národa či nábožentva, propagácia akejkoľvek činnosti porušujúcej zákony SR, zneužívanie cudzej identity (vydávanie sa za niekoho iného), zneužívanie Debaty na neplatenú reklamu, poškodzovanie dobrého mena prevádzkovateľa či spamovanie (zahlcovanie) služby Debata irelevantným obsahom a textami nesúvisiacimi s témou, spamovanie ostatných používateľov pomocou funkcie súkromných správ a poškodzovanie dobrej povesti prevádzkovateľa portálu Pravda.sk. Za spamovanie sa považuje aj úmyselné vkladanie rovnakého komentára viac krát.
to vôbec nedáva zmysel. Prestať hlavičkovať.
kde máš bodku trollík?
Zase si sa opustil a zablokovali ti účet?
A čo sú potom hlavné správy, keď nie bulvár? :DDD
:D Hlavné správy
Najnemejnstrímovejšie správy na svete
A to že je Medvedev ožran zase vravia aj rusi u nás.
Aj by som sa Ťa opýtal, či rozumieš slovu jednostranné. Ale je to úplne zbytočné...koniec koncov, ako akákoľvek debata s tebou..
nie si ty náhodou pedrov brat? Alebo sám veľký pedro?
:D a to som si myslel že si to konečne pochopil (alebo aspoň že si si prečítal k čomu sa vyjadruješ). Prepáč moja chyba :D
Fuuu ešteže tak. Bombarodovanie hasičov mimo jednostranného prímeria je jednoznačne správna vec.
Takže celé to "prímerie" nakoniec poslúžilo iba na prípravu "oborvského útoku". Presne ako všetci (okrem rusákov) od začiatku tvrdili... fakt prekvapenie
Samozrejme že im mier nevyhovuje. tešia sa z nárastu výrobných cien v Európe, pretože majú radi stratu, ktorú to spôsobí ich miestnym firmám. Takisto sa veľmi tešia z toho, že opustili ruský trh, lebo ich firmy radi investujú v cudzej zemi a potom to prenechajú miestnej vláde...
ty si fakt mimo
Takže už si pochopil, keď zrazu píšeš o miery? :DDDDD
A to stačilo iba 3x si to prečítať
A to zase ako? Počas prímeria? To hádam nie!
Áno zbrane im dávajú zadarmo. To že budú Ukrajinci platiť pôdou je odkiaľ, chcelo by to aspoň náznak dôkazu. Vymyslieť si bludy môže každý...
Ako sa asi môžu dostať cez Ukrajinu k ruským surovinám? Čo je toto za nezmysel?
Až na to že nie. Skús požiadať napríklad pravdu, aby ti uverejnili v tlačenej verzii nejaký článok...narazíš na realitu.
Diskriminácia je také konanie, keď sa v tej istej situácii zaobchádza s jedným človekom (skupinou ľudí, organizáciou, krajinou, skupinou krajín) inak než s iným človekom (skupinou ľudí, organizáciou, krajinou, skupinou krajín) na základe jeho odlišnosti napr. rasového alebo etnického pôvodu, vierovyznania, veku, rodu, pohlavia alebo sexuálnej orientácie, pričom rozhodovanie o tom, či došlo alebo nedošlo ku diskriminácii, sa uskutočňuje na základe toho, či existuje príčinná súvislosť medzi znevýhodnením a použitím kritéria pre rozlišovanie.
Takže ak nemažú na základe pôvodu, viery,.... tak nejde o diskrimináciu
...- niekto to nechce chápať, lebo mier mu nevyhovuje...
Aj ruská armáda s wagnerovcami?
Nepíš hlúposti. Ukrajinu nenapadli domáci rusi z donbasu, ale rusáci z poza hraníc.
Dobnas patril Ukrajine a kým tam v roku 2014 neprišli wagnerovci a turisti z ruskej armády, bol tam pokoj.
Odporúčame