Od roku 2014
A čo zisky ruských firiem? Tie na tom nezarábajú? Rusi míňajú denne niekoľkonásobne viac munície...
Amerika ako štát na tom zarobiť jednoducho nemôže. Na to stačí matematika prvého stupňa základnej školy
Kalmár sa zase ozval...skús si prečítať k čomu sa vyjadruješ.
...- niekto to nechce chápať, lebo mier mu nevyhovuje...
Ty si vzorový príklad nepochopenia fungovania sociálnych sietí.
Sú to všetko súkromné spoločnosti. Ich domény, ich servery. Je len na nich čo budú tolerovať a čo nie.
Je to ako keby si sa dožadoval zverejnenia svojich pokryvených názorov v dennej tlači a keď to vydavateľ odmietne, obviníš ho zo zavádzania totality.
Chápeš významu slova jednostranné?
Okupanti sú rusáci. Oni sa nachádzajú na území cudzieho štátu.
Až na to že skoro polovica Ukrajiny vianoce oslavuje 24.12. Takže tento argument je postavený a zlých základoch.
Až ne to že sa nejedná o mier. Ak by im išlo o mier, odtiahli by so svojimi zabijakmi späť do ruska. Ak sú tak strašne pobožní, prečo nevyhlásili prímerie aj 24.12.?
Určite im je jedno aj zabíjanie a bombardovanie ich krajiny, však.
Ďalší trollí účet aktivovaný iba na obhajobu ruského vraždenia.
Každý z nich má 5-6 účtov a točia ich dookola....hnus
Pridám aj ja jedno jej klamstvo
Ani 20% Ukrajincov neoslavuje Vianoce 24. 12! Sú to väčšinou obyvatelia Haliče a Volyne, liahne banderovcov! Keby si mal čo len šajnu o dejinách, tak by si vedel, že grékokatolíci sú pozostatok násilnej 300- ročnej katolizácie zaiatých území v Poľsko-litovskej únii a v R-U - čiže tlaku Vatikánu na východ! A PRETO ich Moskva NEPODPORUJE a nevyhlasuje vtedy prímerie !!!
Bez fotky Ifigenia
10790727 dnes
09:23
https://ukraine.ua/visit/christmas-in-ukrain…
...more and more Ukrainians celebrate Christmas according to the Gregorian calendar on December 25: in 2022, 44% supported the change...
No a?
Takže ako to teraz je?
Jednoducho klameš.
Ifigénia je ruský troll. Účet založený v októbri 2022. Od vtedy úctyhodných 500 príspevkov na obhajobu ruských vrahov. Ako sa volajú tvoje ďalšie účty tu na debaty?
„Dnes na území Ukrajiny bojujú nadpozemské pekelné sily proti pravosláviu a ruským vojakom. V radoch ukrajinských ozbrojených síl sú známe prípady otvoreného satanizmu, medzi najradikálnejšími nacistami je bežné pohanské sektárstvo a dokonca prinášanie obiet. A toto všetko vyčistiť je možné len modlitbou a podporou od samého Boha, pretože súčasná konfrontácia má v prvom rade duchovný význam."
5.6. 2022
„Nechceme proti nikomu viesť vojnu, Rusko nikdy nikoho nenapadlo,“
2.5.2022 Kirill
"Ruský vojak je bojovníkom nebeského vojska, na ktorého chrbte stoja anjelské zástupy na čele s archanjelom Michalom"
6.5.2022 náborové materiály pre získanie ruských vojenských kaplanov
„Rozhodne sa neusilujeme o vojnu ani o nič, čo by mohlo ublížiť druhým,“
Kirill 3.4. 2022
Odporúčame