Čo robia s ukrajincami?
Nie nie. To je úplne normálne správanie. Vždy sa tak správal. Nič sa nedeje.
Hádam by nás nenapadlo tvoje milované Rusko.
Klameš ako vždy. Daj akýkoľvek dôkaz o "stupňovanií požiadaviek"
Kto by to bol čakal, že o extrémistov sa nakoniec Matovič a Fico budú biť.... Hnus
Fúha. Na toto si prišiel sám? Ty musíš byť riadny....
Chces povedať, že sám bohorovný Putin klame?
Zase si mimo pri jadrových zbraniach nejde o počty.
Slovensko je na muške ruských vrahov od roku 1968.
Vždy si mal problém pochopiť čo čítaš? Strelnicu si z nás ide robiť rus.
Ale samozrejme. A preto hneď na začiatku konfliktu Putin priznal, že sila NATO je oveľa väčšia ako sila Ruska. Ty ruský trollík.
Ako len povieš.
Nič nové som sa nedozvedel a platí to čo som napísal hore
Ďalší čo aj číta, ale vôbec nerozumie že čo vlastne číta....
Odporúčame