Len nariekaj trollík.
Len nariekaj trollík.
Tak nakoniec Rusi zase raz porazili západ. V Ukrajine začali prevádzkovať lietajúce autá.
:D môžeš zabudnúť.
Stíhačky QRA v natinamds podliehajú veleniu NATO. Aj keď sa na hlavu postavíš, nič na tom nezmeníš ani tisícom nadávok.
Politika nenávisti v priamom prenose
Bude to drahé.
No a čo. Veď oni na to budú hľadať peniaze.
Netreba
To čo som napísal platí. Fakty nepusita
Rusák musí byť na tom fakt dobre keď musí kupovať od severnej Kórei.
Takže fakt slovenské stíhačky ani doteraz nenahanali pašerácke vrtuľníky na ukrajinskej hranici?
...na čo to sem potom vôbec pletieš?
Nevedel som že toto je článok o starých autách. Zase si si vymyslel niečo a teraz sa nad tým rozčuľuješ.
Fakty sú jasné. Nové hybridy majú lepšiu spotrebu ako benzínové auta s porovnateľným motorom.
Mimochodom ja by som si hybrid v súčasnosti určite nekúpil.
Skrátka nerozumieš tomu, čo čítaš
Biden nechce označiť Rusko za sponzora terorizmu
Ak chces tvrdiť že napríklad Corolla hybrid má vyššiu spotrebu, ako čistý benzín?
Toto sú ľudia, čo nečítajú články. Nemajú na to vlohy. Len sa nezmyselne vyjadrujú k nadpisom.
:D ukľudni sa, lebo ti začne klepat nožičkami.
Ty si fakt odborník. Čo keby si si najskôr prečítal tie články hore? Naši piloti nemali vzlet do 3 minút a podliehali rovnakému veleniu ako českí.
Vymyslíš si niečo čo nie je pravda a potom sa rozčuľuješ a strápnujes
Majú certifikáciu na tankovanie z viacerých typov lietadiel.
https://czechairforce.com/?s=Tankovani+za+le…
Keďže sa podieľajú na spoločných operáciách NATO a táto spôsobilosť je jednou z podmienok pre zapojenie sa do týchto operácií, tak to musia mať zvládnuté.
Slovensko si platí iba palivo pre ostré vzlety.
https://www.mosr.sk/51889-sk/vzdusny-priesto…
Piloti podliehajú veleniu NATO pri vzlete a slovenskému vojenskému riadeniu počas letu nad SR.
https://www.mosr.sk/ochrana-vzdusneho-priest…
Všetko je verejné, stačí pohľadať.
Kuci kuci dezolé. Pochopila si že omylom kydáš na Rusov? :D
Ukážka mentality Rusov. Klamať, klamať, klamať. Aj keď je každému jasné, že klamú.
Odporúčame