Táto debata je nie len obrazom toho, kam to miestny admini dotiahli ale aj obrazom našej spoločnosti. Smutné.
Táto debata je nie len obrazom toho, kam to miestny admini dotiahli ale aj obrazom našej spoločnosti. Smutné.
Účet založený v auguste, 115 príspevkov plných obhajoby ruskej agresie a urážok - typický ruský troll dnešných dní.
Váhu to má oveľa väčšiu. Keďže poslancom bratislavskej mestskej časti Vlčie hrdlo by za to u nás nehrozilo dlhoročné väzenie, prípadne "samovražda"-
Za to že nerozumieš tomu čo čítaš, ja nemôžem. A ani to nebudem riešiť. Nájdi si niekoho kto ti to vysvetlí. Určite máš vo svojom okolí veľa ľudí zvyknutých na podobné situácie
Fico má strach že skončí ako Kováčik. Dúfajme že sa jeho obavy naplnia
To sú preds tie tradičné hodnoty ruskej kultúry. Vždy to robili a nikdy sa nezmenia.
Sankcie nefungujú. Rusom dochádza trpezlivosť :D
Presne, keby tam bol pelle, fico, alebo fašisti, z ničo nič by mala celá európa elekriny dosť. Ale si mu dal.
Trochu irónia, sťažovať sa na CTRL c + CTRL v a pritom kopírovať dookola svoj príspevok pod rôzne články...
Môže sa rozhodnúť za akú cenu to je ešte ochotný kúpiť.
Mimochodom lepšie byť v rukách poloblazna ako šialeného vraha
To je asi hodne ťažké dokázať.
V každom prípade tam ruskí vojaci a ich technika nemajú čo hľadať.
Elektráreň je schopná fungovať bezpečnejšie bez nich.
To sú iba nehody. Ako na Moskve, len vo vzduchu. A všetci vojaci vždy zásadne všetko prežijú.
Trollík, tak prečo sa furt sťažuješ na vysoké ceny?
Ďalší dôkaz toho ako sankcie "nefungujú"
Mimochodom kreatúra zodpovedná za polročné vraždenie a bombardovanie susedného štátu nemá najmenšie právo rozprávať o "civilizovaných pravidlách".
Takže správe verí a zároveň tvrdí že správa klame.
To že tam je ruské vojenské vybavenie dokumentujú videá na internete aj správa maae
Tak to musí byť vážne, keď už aj Putin priznáva že sankcie fungujú. :D
Žiadne. Ani PVO nemajú. Nič.
Až tak im nevadia, že prestali dodávať do Európy plyn az do doby, kým nebudú sankcie zrušené
Odporúčame