A znova dojde k zničeniu napojenia na Ukrajinu. Ale ruskí trollovia budú stále opakovať že za všetko môže Ukrajina.
A znova dojde k zničeniu napojenia na Ukrajinu. Ale ruskí trollovia budú stále opakovať že za všetko môže Ukrajina.
Z 34 kusov leteckej techniky na stránke siaf sú len dva MIGy a žiadny Suchoj. Takže dá sa to...
Presne. Ukrajinci odpálili všetky vedenia smerujúce na Ukrajinu a tie čo idú smerom na okupované územia naschvál ponechali tak. To dáva logiku.
Ruská vojenská technika nemá čo hľadať v atómovej elektrárni.
Prečo tam Rusi už dávno nepriviedli k medzinárodnych inšpektorov? Ovládajú elektráreň aj jej okolie
Závisí to iba od nich
Jedine že by Rusi prišli aj nás znova oslobodiť, ty troll
Klames troll. Rusi tam majú iba vojakov a vojenskú techniku. Zamestnanci sú Ukrajinci.
Rusáci za potlesku miestnych trollov a tichého súhlasu adminov oslavujú ďalší masaker ukrajinských civilistov.
Ruskí trollkovia, veď začnite bojkotovať google. Zahoďte počítače, telefóny a budete mať kľud...a aj my.
Zmanipulované referendum? To hádam nie. To by sa v demokratickom Rusku stať nemohlo a už vôbec nie vo vojnovej zóne ovládanej demokratickým Ruskom.
Ruské trosky už od rána nariekajú...
Tebe zjavne nedochádza, že "pluská" hovoria hlavne o trollích účtoch ruskej lúzy.
Minimalizujú počet civilných obetí hlavne tým, že dennodenne pália na civilné ciele.
Máš pravdu trollík. Rusko vykonáva na Ukrajine humanitárnu pomoc.
Takže Fínska neutralita a ruské besnenie na Ukrajine nemajú nič spoločné. Ešte že si nám to vysvetlil.
Radšej dve bozkávajúce sa ženy, ako tisíce vojakov vraždiacich Ukrajincov.
Neúdajne ste obaja ruskí trollovia.
Dugin nech zo smrti svojej dcéry viní hlavne seba. Jej vražda je priamym dôsledkom jeho činov.
Odporúčame